O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Iniesta, Xavi, Puyol
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 3953
  • Liczba komentarzy 37
  • Polecenia 17

Komentarze

2

Przepraszam, ale żałosna ta dyskusja :(
Po pierwsze to forum sportowe a nie polityczne - więc dajcie spokój - oczywiście mam wybór tego nie czytać, no ale lekko mnie zirytowała ta wymiana poglądów i zdań.
Po drugie oglądam sporadycznie TVN czytam od czasu do czasu gazeta.pl i jestem w stanie mym liberalnym umysłem rozróżnić propagandę od normalnych info.
Próbowałem kilkakrotnie oglądać programy publicystyczne w TVP i ... nie daje rady, przykładów manipulacji w Wiadomościach, Teleexpressie czy Panoramie można by dziennie pewnie z 10 podać, tylko po co?
Nie oglądam programów rozrywkowych na TVN, bo mnie irytują i tyle, mam wybór i nie muszę oglądać.
Poco się licytować - to bezsensu, tak jak wcześniej napisał ktoś, ta dyskusja nie doprowadzi do niczego, a tylko pogarsza i tak dość napiętą sytuację w Polsce.
Jesteśmy wszyscy na tej stronie (no może prawie) skupieni wokół Barcy i niech tak zostanie, bez względu czy ktoś popiera tą lub inną telewizję, partię ... itd. itp.

0

odniosłem podobne wrażenie, że to raczej było do Pique skierowane, ale za sam faul powinien chwilę głowę ochłodzić i przerwa mu się należy

0

Chyba to trener sam zdecydował o nie kontynuowaniu dalszej pracy, po za tym wg mnie taka zmiana jest jednak tej drużynie potrzebna.
Szanuje Enrique za to co dokonał z drużyną, zresztą jeszcze bardziej szanuję go za tą decyzję.

0

w tym rozumieniu się zgadzam, zwłaszcza dotyczy to PSG w kontekście walki z Barcą w LM

0

widać muszę jeszcze co nieco o tym poczytać

Zobacz wszystkie

2

Ponadto zachowanie Ronaldo przy karnym, gdzie rzuca piłką w przeciwnika(?). Nie wiem co było przyczyną, czy ktoś go sprowokował, ale widać, że emocji było sporo.
A co do do fair play obu Panów, to jednak Ronaldo Messiemu do pięt nie dorasta.
I kompletnie nie ma tu znaczenia mój subiektywizm. Jest jednym z najlepszych piłkarzy, ale o fair play chłopak pojęcia nie ma.

2

Nie ważne co się ogląda, byle to robić świadomie - zresztą podobnie z czytaniem

2

Przepraszam, ale żałosna ta dyskusja :(
Po pierwsze to forum sportowe a nie polityczne - więc dajcie spokój - oczywiście mam wybór tego nie czytać, no ale lekko mnie zirytowała ta wymiana poglądów i zdań.
Po drugie oglądam sporadycznie TVN czytam od czasu do czasu gazeta.pl i jestem w stanie mym liberalnym umysłem rozróżnić propagandę od normalnych info.
Próbowałem kilkakrotnie oglądać programy publicystyczne w TVP i ... nie daje rady, przykładów manipulacji w Wiadomościach, Teleexpressie czy Panoramie można by dziennie pewnie z 10 podać, tylko po co?
Nie oglądam programów rozrywkowych na TVN, bo mnie irytują i tyle, mam wybór i nie muszę oglądać.
Poco się licytować - to bezsensu, tak jak wcześniej napisał ktoś, ta dyskusja nie doprowadzi do niczego, a tylko pogarsza i tak dość napiętą sytuację w Polsce.
Jesteśmy wszyscy na tej stronie (no może prawie) skupieni wokół Barcy i niech tak zostanie, bez względu czy ktoś popiera tą lub inną telewizję, partię ... itd. itp.

1

Niby tak, ale Sergio zaczął znów dobrze grać i ta przerwa może spowodować zniżkę jego formy. Bez Sergiego w dobrej formie drużyna już tak sobie dobrze nie radzi.
Ale cóż taki to urok tego sportu jest, trzymam kciuki by to rzeczywiście było tylko 15 dni przerwy.

1

Może sędzia nie widział dokładnie tej sytuacji, chociaż był bardzo blisko. Wg mnie to powinna być jednak żółta kartka. Może też jednak nie pomogło Sergio jego wcześniejsze zachowanie, mam na myśli kilka symulek, które niestety mu się przydarzyły :(
Co do pressingu, to miałem na początku straszne obawy, czy nie skończy się to tak jak już bywało, czyli po jakimś indywidualnym błędzie stracimy bramkę. Nie wiem czy macie też takie wrażenie, ale obrona we wczorajszym meczu wyglądała dla mnie mało pewnie, może po za samym Ter Stegenem, który rozegrał naprawdę dobre zawody. Umtiti zagrał słabo, podobnie lub może jeszcze słabiej S.Roberto - kontuzja?
Tak jak wspomniałeś lepsze drużyny mogłyby nam narobić dużo kłopotu przy takim wysokim pressingu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?