9 grudnia 2009, 21:37
0
http://livesports.com.ar/
13 lipca 2009, 10:18
24 lutego 2009, 22:16
Ja słucham transmisji z Catalunya Radio:) Ze screamera radio
21 lutego 2009, 19:56
Dobry jest.Barca mogła by sprowadzić jego i jakiś młody talent
14 lutego 2009, 19:51
Link do oglądania meczu z Barca TV (chyba:) http://www.fcbarcelona.cat/web/english/barca_tv/barca_tv.html
14 sierpnia 2008, 15:02
a mi w Winampie nie pokazuję się obraz jak ściągnąłem bramki ze wczorajszego meczu
14 lutego 2009, 19:43
3-1 dla Barcy:Eto'o 2 i Messi jak wejdzie
13 sierpnia 2008, 13:43
EEEE.On jest cienki,na dziesięć okazji strzela jedną bramkę:)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
http://livesports.com.ar/
0
Obejrzyjcie jak gra Andre Santos
0
Ja słucham transmisji z Catalunya Radio:)
Ze screamera radio
0
Dobry jest.Barca mogła by sprowadzić jego i jakiś młody talent
0
Link do oglądania meczu z Barca TV (chyba:)
http://www.fcbarcelona.cat/web/english/barca_tv/barca_tv.html
0
a mi w Winampie nie pokazuję się obraz jak ściągnąłem bramki ze wczorajszego meczu
0
Dobry jest.Barca mogła by sprowadzić jego i jakiś młody talent
0
3-1 dla Barcy:Eto'o 2 i Messi jak wejdzie
0
EEEE.On jest cienki,na dziesięć okazji strzela jedną bramkę:)
0
http://livesports.com.ar/