0

FRAJERSKI NUMER ODWALILI JA SPECJALNIE SIĘ ŚPIESZYŁEM BY PODPISAĆ UMOWĘ Z NC + WYBRAŁEM PAKIET PLATINIUM KTÓRY GWARANTUJE LIGĘ MISTRZÓW BRAT BĘDĄC DOTYCHCZAS ABONENTEM eNki WYBRAŁ TEN SAM PAKIET TO MA Npremium W DODATKU WŁĄCZYLI MU WSZYSTKIE CANALE +!!!!WIĘC DLACZEGO NAM NIE WŁĄCZYLI Npremium!!!

0

a przedłużyłeś umowę na nowych warunkach i wybrałeś pakiet platinium????

0

masz złe informacje abonenci N maja dostęp do Canali + ja dzwoniłem do konsultanta czekałem 30 minut na połączenie i zrobiłem zadymę na maxa ękną i ludzie dzwoncie może zmiękną i nam włączą!!!na dzień dobry wywineli nam frajerski numer

0

UWAGA ABONENCI NOWEJ PLATFORMY NC+ PRAWDOPODOBNIE A RACZEJ NAPEWNO NIE OBEJRZYMY WTORKOWEGO MECZU PSG BARCA BO TRANSMITUJE GO KANAŁ Npremium KTÓRY POSIADAJĄ ABONENCI DOTYCHCZASOWEJ PLATRFORMY N CO DZIWNE IM WŁĄCZYLI WSZYSTKIE CANELE + GOL,WEEKEND SPORT ITP A NAM TYLKO KANAŁ Nsport NA KTÓRYM BĘDZIE MAŁO DLA NAS ZNACZĄCY MECZ BAYERN-JUVENTUS TRZEBA ICH PONAGLIĆ BY TEN MECZ PRZENIEŚLI NA JAKIŚ KANAŁ C+ ONI SIĘ TŁUMACZĄ ZE KANAŁ Npremium BĘDZIE ZLIKWIDOWANY OD 5 KWIETNIA DLA NAS KIBICÓW BARCY ŻADNE TO WYTŁUMACZENIE!!

0

UWAGA ABONENCI NOWEJ PLATFORMY NC+ PRAWDOPODOBNIE A RACZEJ NAPEWNO NIE OBEJRZYMY WTORKOWEGO MECZU PSG BARCA BO TRANSMITUJE GO KANAŁ Npremium KTÓRY POSIADAJĄ ABONENCI DOTYCHCZASOWEJ PLATRFORMY N CO DZIWNE IM WŁĄCZYLI WSZYSTKIE CANELE + GOL,WEEKEND SPORT ITP A NAM TYLKO KANAŁ Nsport NA KTÓRYM BĘDZIE MAŁO DLA NAS ZNACZĄCY MECZ BAYERN-JUVENTUS TRZEBA ICH PONAGLIĆ BY TEN MECZ PRZENIEŚLI NA JAKIŚ KANAŁ C+ ONI SIĘ TŁUMACZĄ ZE KANAŁ Npremium BĘDZIE ZLIKWIDOWANY OD 5 KWIETNIA DLA NAS KIBICÓW BARCY ŻADNE TO WYTŁUMACZENIE!!

0

UWAGA ABONENCI NOWEJ PLATFORMY NC+ PRAWDOPODOBNIE A RACZEJ NAPEWNO NIE OBEJRZYMY WTORKOWEGO MECZU PSG BARCA BO TRANSMITUJE GO KANAŁ NPREMIUM KTÓRY POSIADAJĄ ABONENCI DOTYCHCZASOWEJ PLATRFORMY N CO DZIWNE IM WŁĄCZYLI WSZYSTKIE CANELE + GOL,WEEKEND SPORT ITP TRZEBA ICH PONAGLIC BY TEN MECZ PRZENIESLI NA JAKIS KANAŁ C+ ONI SIE TŁUMACZĄ ZE KANAŁ NPREMIUM BĘDZIE ZLIKWIDOWANY OD 5 KWIETNIA DLA NAS KIBICÓW BARCY ŻADNE TO WYTŁUMACZENIE!!

0

BRAĆ JACKSONA MARTINEZA Z PORTO NEYMAR I AGUERO SIE NIE NADAJĄ MARTINEZ TO BĘDZIE DRUGI ETO O

0

mój typ:
Barca-Juventus
Real-PSG
Galatasaray-Bayern
Borussia-Malaga

0

ja bym chciał tą przereklamowaną Borussię z tymi przereklamowanymi polskimi kopaczami niech pokażą tym grajkom gdzie jest ich miejsce w szeregu i wkurza mnie to,że TVP cały czas pokazuje tych gamoni w TV woleli pokazać ich mecz jak Real-Mu a tak poza tym nie ma się co obawiać nikogo!!!

0

na 304 bedzie zakodowany???
jak cos ktos wie to niech pisze bo niewiem czy mam dekoder N załatwiać!!!

0

PEWNE INFO BARCA-MILAN NA KANALE 304 CYFRA+ SPRAWDZAŁEM NA TELEGAZECIE TEGO PROGRAMU NA STRONIE 305!!!!

0

ostatnio mecz MU-Sreal był na kanale 304 cyfry + ,a PSG-Valencia na 301 wiec moze tam warto zajrzeć

0

trzeba zmazać plamę na honorze i doje..ć MILANOWI!!!!

0

nam by się przydał napastnik Porto Jackson Martinez...Neymar nie podoła wyzwaniu

0

ten Sanchez to porażka trzeba go pogonić i to jak najszybciej razem z Pedro obaj stwarzaja zerowe zagrożenie i biegajżu ą jak żyd po pustym sklepie Villa jest o wiele lepszy a nie dostaje szansy . W rewanżu będzie ciężko bo milan zamuruje bramkę i bedzie wykopywał piłkę jak inter 3 lata temu....

0

Guardiol musi zostać trzeba wymienić paru piłkarzyków trzeba się pożegnać z Pedro,Keitą Adriano Villa wielka niewiadoma po kontuzji a pomyśleć nad sciągnięciem R. van Persiego,Neymara albo Falcao i Alby z Valencii

0

nie daliśmy rady w finale ale to jest wina hiszpańskiej federacji która każdego roku ustala ze mecz między Barceloną a realem w lidze odbywa sie w decydującym momencie tak jak teraz pomiędzy dwoma półfinałami a rywale zazwyczaj grają mecze o nic z ogoókami w swoich ligach i mają możliwość się oszczędzać

0

Brać Eto o na wypożyczenie on może grac w pucharach bo w tym sezonie nie grał w żadnych rozgrywkach pucharowych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?