markes
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
sławno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Digidong
no tak z ta stabilizacja realu w tamtym sezonie to chyba cosik nie tak, bo mieli byc mistrzami juz w grudniu..., no ale za kilka lat bedziecie pisac ze grali w tamtym sezonie jeszcze boska pilke:)
pozdrawiamy realistow
0
czyzby nikt nie jest kontuzjowany po virusie fifa? swieto jakies, i to po 2 meczach, idzie na lepsze
0
oczywiscie sa to mecze van Nistelrooy'a w lidze
0
romanek199
pierwszy sezon 37
drugi sezon 24 czyli 07/08
czy 24 mecze to wiekszosc z 38? we wrzesniu wrocisz do szkoly znafco pilkarski...
0
1. sa ludzie ktorych nie da sie zastapic, 2. czasami trzeba zawczasu przewietrzyc sklad
0
moze nie zwracam zbytnio uwagi na ksywy, ale co do barcy to troche w tym siedze, fakt jest ze czlowiek z czasem zapomina i to widac po tym co napisales, jeszcze sie okaze ze real gral cudownie obojetnie kogo wystawiajac do pierwzej 11, oj mielismy z nimi szanse, mielismy, a kontuzje i forma co niektorych to byly kluczowe momenty sezonu (np: messi przed gd, yaya przed atletico), a potem to wszystko pierdyklo i zespol czekal na dotrwanie do konca sezonu, zapominamy jak swietowali mistrzostwo juz w grudniu? to potem kto zredukowal roznice do 2 punktow?, ciekawi mnie jedno w takim przypadku, jak gralby real bez rvn? jakby musial wystawic saviole do ataku. Jezeli: "zwalanie wszystkiego an kontuzje jest smieszne i dziecinne" to znaczy ze powinnismy miec dwie takie gwiazdy jak roni na kazda pozycje i bulic im zarabista kase, po prostu nie wszystkich da sie zastapic...
0
napisales: i chciałbym zauważyć że Real wczoraj zagrał w okrojonym składzie wiec nie ma sie czym zbytnio podniecać ;
taki to byl okrojony ich sklad? juz na poczatku sezonu realowcy maja wymowki?
0
[zaack]
okrojony sklad....:), dobre, no to teraz opisz jak wygral real 2 mistrzostwa, w barcie eto'o, messi, roni, kontuzje (napewno nie grali wszystkich meczow), czyli jak mieli wygrywac? a tu brak jakiegos patafiana bialego i odrazu _ OKROJONY SKLAD POSMIAC SIE MOZNA Z WAS:)