0

Panie trenerze może w końcu jakieś zmiany ??

Jest 4:0 myślę, że można dać odpocząć takim zawodnikom jak Xavi czy Ibra

0

Ja proponuję Arszawina,

jeśli taki trener jak Guus Hiddink bierze go na EURO wiedząc, że nie będzie grał w dwóch pierwszych meczach tylko dopiero w kolejnych, to chyba Arszawin posiada umiejętności,

poza tym podoba mi się u Niego wola walki i to, że gra do końca,

jedynym minusem może być to, że w Zenicie miał jakieś szczególne przywileje, a przecież Pep tworzy drużynę - prawdziwy zespół i taka gwiazdka może trochę zaszkodzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?