0

Nawet przy wyrzucie z autu nikt się nie pokazuje do piłki. Dramat

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Atletico 2:4 Barça

0

@Sienkiewko Zgadzam się.

1

@Sienkiewko Dostał żółtą za wślizg od tyłu z dużym impetem. Z zamiarem wykoszenia zawodnika z dużym prawdobodobieństwem kontuzji.

0

@czesctuam To zobacz sobie mecze za czasów Mourinho. Jak sędziowie pobłażliwi byli za wręcz kryminalne faule piłkarzy Realu.

0

@Pawlusek Poprostu handicap

1

@QbAlca Ok. Ale kolega Gandalf55 ma rację. Sędzia dał im handicapa. To tak jak w boksie, sędzia jednemu bokserowi pozwala bić poniżej pasa a drugiego za to upomina. To są fakty. A jak coś jest do interpretacji tzn. paczyszcz na daną sytuację względem "zasad" obiektywnie.

7

@Maker0 Gdy by sędzia madritista podyktował karnego również mogli by przegrać ;)

2

Jak na brak 9 i prawego skrzydła oraz gry w 10 na Balaidos przez 45, to całkiem nieźle. I oczywiście karny. Ten chuj nawet nie raczył zVARować tej sytuacji. W drugą stronę pewnie by to zrobił.

1

Dopiero co włączyłem TV, a tam znowu ten chuj sędziuje.

11

Sędziemu nie pykło

1

Podwójne standardy tego sędziego. Jak by taka sytuacja była po stronie Celty, to by kwitnął 15 min przy monitorze.

0

@slayer No niby tak. Ale Gaurdiola też był niewiadomą. Luis Enrique nie miał wyników z Romą i go wywalili. Z Celtą już mu lepiej poszło. I taki Pirlo...co on miał wspólnego z trenowaniem, że dostał Juve ? Xavi z udzielanych wywiadów stwarza wrażenie człowieka żyjącego piłką nożną. Żeby był sukces wiele trybików musi się za zębić. Pzdr.

1

@dariooo Wróci do domu, do Madrytu po wykonaniu misji. ;)

1

Ten kret Pereza nie poda się do dymisji. Jest jeszcze tyle rzeczy do zrobienia, żeby upodlić ten klub.

0

Ihattaren z PSV. Lewa noga z pokrętłem. Zwrotny z dryblingiem, potrafi posłać ciasteczko.

2

@Xartas Popieram. Jeszcze nie wiemy jak Ronald ułoży drużynę. To jest duża szansa dla Ansu na skrzydle. Może nawet Dembele by się ogarnął. Mielibyśmy dwa piekielnie szybkie skrzydła jak by Messiego dać do środka.

0

@Jacob94 FC Bayern Mynsien przepyta nas z footballu ;).

1

@noface Oby. Ale Bayern przepyta nas z piłki nożnej ;)

0

@Kamiloza91 Mogli pomóc Barcelonie B. Taki pies ogrodnika z niego.

0

Na miejscu Bartka po dograniu LM zwolniłbym Setiena i zatrudniłbym Blanca.

1

Pierwszs połowa ze względu na bramki dobra. Na drugiej z całym szacunkiem, ale zasnąłem. Z taką formą jaką prezentujemy, Bayern nas pożre. Mam tylko nadzieję, że nie będzie 7UP.

3

Zidane nigdy nie odpadł z LM. Ej zaraz...

1

@Coutinho007 Za dużo rumu pili kamraty ;).

1

@PePeMasta Pep ładnie rozpracował The Klaszczers. Gdyby lepsza skuteczność to wynik ocierał by się o manite. ;)

5

@Barca1988 Widać też było w tym meczu, jak sędzia z przymrużeniem oka spoglądał na faule zawodników Realu.

16

Komentator załamany, że Real odpada.

2

City już dawno powinno zamknąć mecz

1

@Joe_Pesci W drugą stronę było by sprawdzane na varze czy był faul.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?