Uważam ze Barcelona nie powinna kupywac Neymara poniewaaz mamy dobrych napastników i nie jest nam potrzebny nastepny zamiast Neymara Barca powinna kupic środkowego obronce !!!! takie jest moje zdanie ! :) Pozdrawiam :)
Uważam ze Barcelona nie powinna kupywac Neymara poniewaaz mamy dobrych napastników i nie jest nam potrzebny nastepny zamiast Neymara Barca powinna kupic środkowego obronce !!!! takie jest moje zdanie ! :) Pozdrawiam :)
Komentarze
0
Uważam ze Barcelona nie powinna kupywac Neymara poniewaaz mamy dobrych napastników i nie jest nam potrzebny nastepny zamiast Neymara Barca powinna kupic środkowego obronce !!!! takie jest moje zdanie ! :) Pozdrawiam :)
0
Uważam ze Barcelona nie powinna kupywac Neymara poniewaaz mamy dobrych napastników i nie jest nam potrzebny nastepny zamiast Neymara Barca powinna kupic środkowego obronce !!!! takie jest moje zdanie ! :) Pozdrawiam :)