0

69070 sopcast niezacina sie dobra jakosc kom po angielsku super mecz dzis real w srode chealsea dawac barca kocham cie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

GD-Sports na sopcast po chinsku ale sie nieprzecina i jakosc ok

0

mi tnie ale nie mam nic lepszego

0

http://neptyktv.unl.pl/ relacja z canal + pl

0

jaki numer programu na sopcast jest canal +

0

według mnie to pepe musi z nimi pogadać tylko nie jak kolega ale jak gość z jajami i wbić im do głowy, że muszą się bardziej starać bo mogą popełnić jeden ostatni błąd bo później to już LM (mam nadzieje że pokonaja lyon) a następny mecz ligowy jak przegraja to real już na tronie siedzieć będzie. Obawiam się że ta sytuacja może przerosnąć PEPE.

0

Ale panowie benzema to znow atak, my juz mamy najlepszy atak swiata, messi eto henry, teraz musimy kupic kilka dobrych obroncow i bramkarza ktory godnie bedzie reprezentowal barce. bo nawet najlepszy atak swiata nie wygra ligi i ligi mistrzow bez obrony i bramkarza.

0

Jak dla mnie to barca jest druzyna wielka, sie stara nie moge powiedziec ale oni albo graja cudownie albo wogole,a od 3 spotkan pokazuja ta druga rzecz. mam nadzieje ze sie wkoncu obudza i zaczna cos grac po po dobrej polowie sezony i fazie grupoweej lm ligi mistrzow i sezonu sie nie wygrywa. ps trzeba nam silve, ville, i nowgo bramkarza bo vv moze grac ale w polskiej lidze sorry ale on nie jest wart barce. POBUTKA

0

sopcast 6002 dziala super

0

dzieki marcin

0

jaki kanal na tvu prosze pomoc

0

macie jakis link z polskim lub angielskim jezykiem

0

tvuplayer jaki kanal pomocy

0

0

jak dla mnie to ta druzyna bez messiego nigdy nie wygra ligii. modle sie aby on zigdy nas nie zostawil bo polegniemy.

0

Jak barca zajmie 1 miejsce to z kim zagra w fazie pucharowej??

0

Jak ten z atletico messiego faulowal to muslalem ze mi serce padnie, prosze pepe daj mu odpoczac. Barca the best w takim stylu jak bedzie grac z realem to barca 10 - real 0. messi and barca the best

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?