marti1984
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lubaczów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
69070 sopcast niezacina sie dobra jakosc kom po angielsku super mecz dzis real w srode chealsea dawac barca kocham cie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
GD-Sports na sopcast po chinsku ale sie nieprzecina i jakosc ok
0
mi tnie ale nie mam nic lepszego
0
http://neptyktv.unl.pl/ relacja z canal + pl
0
jaki numer programu na sopcast jest canal +
0
według mnie to pepe musi z nimi pogadać tylko nie jak kolega ale jak gość z jajami i wbić im do głowy, że muszą się bardziej starać bo mogą popełnić jeden ostatni błąd bo później to już LM (mam nadzieje że pokonaja lyon) a następny mecz ligowy jak przegraja to real już na tronie siedzieć będzie. Obawiam się że ta sytuacja może przerosnąć PEPE.
0
Ale panowie benzema to znow atak, my juz mamy najlepszy atak swiata, messi eto henry, teraz musimy kupic kilka dobrych obroncow i bramkarza ktory godnie bedzie reprezentowal barce. bo nawet najlepszy atak swiata nie wygra ligi i ligi mistrzow bez obrony i bramkarza.
0
Jak dla mnie to barca jest druzyna wielka, sie stara nie moge powiedziec ale oni albo graja cudownie albo wogole,a od 3 spotkan pokazuja ta druga rzecz. mam nadzieje ze sie wkoncu obudza i zaczna cos grac po po dobrej polowie sezony i fazie grupoweej lm ligi mistrzow i sezonu sie nie wygrywa. ps trzeba nam silve, ville, i nowgo bramkarza bo vv moze grac ale w polskiej lidze sorry ale on nie jest wart barce. POBUTKA
0
sopcast 6002 dziala super
0
dzieki marcin
0
jaki kanal na tvu prosze pomoc
0
macie jakis link z polskim lub angielskim jezykiem
0
tvuplayer jaki kanal pomocy
0
http://www.iraqgoals.com/en/ch5.html tu tez jest mecz.
0
jak dla mnie to ta druzyna bez messiego nigdy nie wygra ligii. modle sie aby on zigdy nas nie zostawil bo polegniemy.
0
Jak barca zajmie 1 miejsce to z kim zagra w fazie pucharowej??
0
Jak ten z atletico messiego faulowal to muslalem ze mi serce padnie, prosze pepe daj mu odpoczac. Barca the best w takim stylu jak bedzie grac z realem to barca 10 - real 0. messi and barca the best