martin86
Dołączył/a: marzec 2011
Żnin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po prostu Klopp byłby za dobrym trenerem na Barcelonę wtedy piłkarze trzymający władze w szatni i w klubie nie mogliby już o niczym decydować.
0
@Bisz kłuje Mnie w oczy Rzym z małej litery.
1
Dawno nie widziałem tak słabego El Clasico , Real słabo a Barca tragedia. Taktyka podaj do Messiego, niech coś wymyśli nie da Nam LM ale przy obecnej formie rywali z Madrytu może wygramy PD ( co może być dla Nas tragiczne w skutkach bo Bartek pomyśli sobie że nie jest tak źle i może zostawić tego trenera, zeby Xavi miał jeszcze czas) . Gargamel rozj....
mój kochany klub.
1
Dzisiejsza Barcelona to kolos na glinianych nogach dzięki temu Panu.
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Katalonbar Chyba w Listopadzie 2010 po pięknym 5:0
0
@Rewolucja123 Kaczkastyle
0
@Encore Nie nikt nie gra w FUT, serwery są puste i nikt nie kupuje paczek.
0
Jak tam Messi się podoba w SBC.
0
@VamosRakieta Pomyślmy??
W meczu w Dortmundzie, w dwóch meczach z Interem i wyjazdowym meczu z Czeską ekipą.
0
Mamy szczęście jak Real gdy wygrywał LM tylko że Biali mieli farta w rundzie pucharowej a my mamy już w grupie, oby naszego Valdka szczęście nie ominęło do końca sezonu.
1
Spoko, posiedzi z ziomkami na chacie, coś tam pograją coś tam zjedzą byle co i czas zleci a kasa leci.
1
Gość ma najlepszą kadrę od wielu lat i najlepszego piłkarza świata a dziwi się że kibice wymagają zwycięstw i pięknej gry.
0
Barca to Gigant na glinianych nogach, po każdym meczu wszyscy powtarzają że trzeba wyciągnąć wnioski, poprawić grę, bardziej się skoncentrować ble ble ble. Dobrze nam zrobi przegrana z Dortmundem bo może w końcu się tam ktoś obudzi.
3
Przy boku Messiego nawet Neymar nie odmieni tej beznadziejnej gry. Argentynczyk tak uzależnił (w każdym aspekcie) Barcelonę od Siebie że będzie tylko gorzej a po jego odejściu zostanie pogorzelisko . Drużyna nie ma pomysłu na Grizmana jak i na całą drużynę, nasza taktyka to podaj do Messiego i niech coś wymyśli a reszta gra jak Andre Gomes byle oddać bezpiecznie piłkę. Możemy wygrywać i strzelać piękne gole ale na wiosnę w wyjazdowym meczu LM Leo zacznie spacerować po boisku że spuszczonym wzrokiem i cały trud sezonu pójdzie na marne bo nikt Inny w tej Barcelonie nic nie zrobi.
1
Artykuł powinien brzmieć:
Co powinna zrobić jeszcze Barcelona żeby zwolnić trenera.
2
Święte krowy rządzą drużyną, trener im pasuje bo to statysta w szatni. Dziękujemy za zasługi (Pique,Busi,Suarez) ale czas na jakiś projekt sportowy.
1
@MT7 spokojnie zostanie do końca sezonu chyba że Leo zdecyduje inaczej.
0
Spokojnie, wyciągamy wnioski
0
@Rewolucja123 Nie da rady kolego, Luis to ziomek Messiego więc będzie grał jeszcze bardzo długo w Barcelonie.
2
Wszystko super ale jak będziemy musieli zagrać rewanż na wyjeździe w fazie pucharowej to i Leo zniknie że spuszczoną głową, brawo dla zarządu za zatrzymanie gargamela na ławce.
1
Valdek = Wuja. .
0
Ktoś korzysta z 14dniowych kont ps plus, kupionych na allegro??
0
Dzisiaj jestem za Granadą, tak chciałbym żeby Valdek w końcu wyleciał.
0
@dariooo Pozbyto się nawet jego zmiennika, byle tylko Suarez grał no ale w końcu to ziomek Messiego.
0
@PawelBarcaVeB Liczb też nie bedzie, przynajmniej tych na których wszystkim zależy.
0
@mrboom Cisie stanęło że dopiero teraz doszedłeś do takiego wniosku??
1
Cała prawda o tym co się dzieje w Barcelonie a Wy sobie dalej wierzcie w różowe bajeczki
0
@masik86 Valverde = Brzęczek
2
@pawelxbarca Co Ty piszesz gościu?? Przecież Messi jest zwolennikiem Valverde na ławce. Po meczu z Live powiedział że chce żeby został a nawet w ostatnim wywiadzie stwierdził że to była wina piłkarzy a nie trenera.