0

Po prostu Klopp byłby za dobrym trenerem na Barcelonę wtedy piłkarze trzymający władze w szatni i w klubie nie mogliby już o niczym decydować.

0

@Bisz kłuje Mnie w oczy Rzym z małej litery.

1

Dawno nie widziałem tak słabego El Clasico , Real słabo a Barca tragedia. Taktyka podaj do Messiego, niech coś wymyśli nie da Nam LM ale przy obecnej formie rywali z Madrytu może wygramy PD ( co może być dla Nas tragiczne w skutkach bo Bartek pomyśli sobie że nie jest tak źle i może zostawić tego trenera, zeby Xavi miał jeszcze czas) . Gargamel rozj....
mój kochany klub.

1

Dzisiejsza Barcelona to kolos na glinianych nogach dzięki temu Panu.

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Katalonbar Chyba w Listopadzie 2010 po pięknym 5:0

0

@Rewolucja123 Kaczkastyle

0

@Encore Nie nikt nie gra w FUT, serwery są puste i nikt nie kupuje paczek.

0

Jak tam Messi się podoba w SBC.

0

@VamosRakieta Pomyślmy??
W meczu w Dortmundzie, w dwóch meczach z Interem i wyjazdowym meczu z Czeską ekipą.

0

Mamy szczęście jak Real gdy wygrywał LM tylko że Biali mieli farta w rundzie pucharowej a my mamy już w grupie, oby naszego Valdka szczęście nie ominęło do końca sezonu.

1

Spoko, posiedzi z ziomkami na chacie, coś tam pograją coś tam zjedzą byle co i czas zleci a kasa leci.

1

Gość ma najlepszą kadrę od wielu lat i najlepszego piłkarza świata a dziwi się że kibice wymagają zwycięstw i pięknej gry.

0

Barca to Gigant na glinianych nogach, po każdym meczu wszyscy powtarzają że trzeba wyciągnąć wnioski, poprawić grę, bardziej się skoncentrować ble ble ble. Dobrze nam zrobi przegrana z Dortmundem bo może w końcu się tam ktoś obudzi.

3

Przy boku Messiego nawet Neymar nie odmieni tej beznadziejnej gry. Argentynczyk tak uzależnił (w każdym aspekcie) Barcelonę od Siebie że będzie tylko gorzej a po jego odejściu zostanie pogorzelisko . Drużyna nie ma pomysłu na Grizmana jak i na całą drużynę, nasza taktyka to podaj do Messiego i niech coś wymyśli a reszta gra jak Andre Gomes byle oddać bezpiecznie piłkę. Możemy wygrywać i strzelać piękne gole ale na wiosnę w wyjazdowym meczu LM Leo zacznie spacerować po boisku że spuszczonym wzrokiem i cały trud sezonu pójdzie na marne bo nikt Inny w tej Barcelonie nic nie zrobi.

1

Artykuł powinien brzmieć:
Co powinna zrobić jeszcze Barcelona żeby zwolnić trenera.

2

Święte krowy rządzą drużyną, trener im pasuje bo to statysta w szatni. Dziękujemy za zasługi (Pique,Busi,Suarez) ale czas na jakiś projekt sportowy.

1

@MT7 spokojnie zostanie do końca sezonu chyba że Leo zdecyduje inaczej.

0

Spokojnie, wyciągamy wnioski

0

@Rewolucja123 Nie da rady kolego, Luis to ziomek Messiego więc będzie grał jeszcze bardzo długo w Barcelonie.

2

Wszystko super ale jak będziemy musieli zagrać rewanż na wyjeździe w fazie pucharowej to i Leo zniknie że spuszczoną głową, brawo dla zarządu za zatrzymanie gargamela na ławce.

1

Valdek = Wuja. .

0

Ktoś korzysta z 14dniowych kont ps plus, kupionych na allegro??

0

Dzisiaj jestem za Granadą, tak chciałbym żeby Valdek w końcu wyleciał.

0

@dariooo Pozbyto się nawet jego zmiennika, byle tylko Suarez grał no ale w końcu to ziomek Messiego.

0

@PawelBarcaVeB Liczb też nie bedzie, przynajmniej tych na których wszystkim zależy.

0

@mrboom Cisie stanęło że dopiero teraz doszedłeś do takiego wniosku??

1

Cała prawda o tym co się dzieje w Barcelonie a Wy sobie dalej wierzcie w różowe bajeczki

0

@masik86 Valverde = Brzęczek

2

@pawelxbarca Co Ty piszesz gościu?? Przecież Messi jest zwolennikiem Valverde na ławce. Po meczu z Live powiedział że chce żeby został a nawet w ostatnim wywiadzie stwierdził że to była wina piłkarzy a nie trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?