martina89
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aż się wzruszyłam... zasłużył na taką chwilę jak nikt inny! Zgadzam się z poprzednikiem, że tak się żegna legendę!
0
Samych sukcesów i dużo zdrowia! :)
0
Cesc to jeden z najlepszych piłkarzy młodego pokolenia! Jest świetnie wyszkolony technicznie, kreatywny. I jestem spokojna o jego kontrakt, bo swoją grą udowadnia jak wartościowym jest zawodnikiem.
Feliz Navidad, Prospero Ano y Felicidad!:)