16 listopada 2008, 18:13
0
3:0 dla Barcy.
13 listopada 2008, 16:29
Ja bym chciał, aby Messi zdobył Złotą Piłkę. Ronaldo myśli tylko o sobie, aż za mocno.
6 listopada 2008, 17:04
Tym nagraniem nie wynikało oplucia Messiego na Dude.Te oplucie to kompletna bzdura dla gazet. Moim zdaniem po prostu pluł na ziemie.
1 listopada 2008, 18:22
3:1 dla Barcy
25 października 2008, 22:45
Nawet niezła ta oprawa... Jest bardziej unowocześniona.
25 października 2008, 22:32
Stawiam 5:1 dla Barcy.
25 października 2008, 22:37
Złotą Piłkę zgarnie Messi! Ten sezon należy do niego! Po za tym Messi jest lepszy od C. Ronaldo.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
3:0 dla Barcy.
0
Ja bym chciał, aby Messi zdobył Złotą Piłkę.
Ronaldo myśli tylko o sobie, aż za mocno.
0
Tym nagraniem nie wynikało oplucia Messiego na Dude.Te oplucie to kompletna bzdura dla gazet. Moim zdaniem po prostu pluł na ziemie.
0
3:1 dla Barcy
0
Nawet niezła ta oprawa...
Jest bardziej unowocześniona.
0
Ja bym chciał, aby Messi zdobył Złotą Piłkę.
Ronaldo myśli tylko o sobie, aż za mocno.
0
3:0 dla Barcy.
0
Tym nagraniem nie wynikało oplucia Messiego na Dude.Te oplucie to kompletna bzdura dla gazet. Moim zdaniem po prostu pluł na ziemie.
0
Stawiam 5:1 dla Barcy.
0
Złotą Piłkę zgarnie Messi!
Ten sezon należy do niego!
Po za tym Messi jest lepszy od C. Ronaldo.