0

Niestety ale zgadzam się z maravillą7 i nie rozumiem dlaczego go minusujecie ;(

0

szkoda ;((

0

@ Villusiowa
Nareszcie przeczytałam normalny komentarz, dziękuję ;). Również zgadzam się z Tobą ;))

0

Ludzie powiedzcie mi czemu w tak nie lubicie Davida Villi. W prawie każdym komentarzu czytam że życzycie mu odejścia z klubu ;((. Może mi to ktoś wytłumaczyc??

0

@Scorpion222
Ty jesteś na serio taki głupi ??
porównałam Villę do Puyola jako piłkarzy nie miałam na myśli pozycji na jakich grają. Zresztą dam ci jedną dobrą radę weź nie psuj ludziom nerwów tymi głupimi komentarzami i się zastanów czy jesteś za Barcą czy nie bo jeżeli nie to nie wiem co ty tu w ogóle robisz???

0

@Scorpion222
No i co z tego że Villa ma 31 lat??? Puyol ma 34 lata i dalej gra, po za tym uważam, że jeżeli Tito pozwoliłby mu odejśc to popełni wielki błąd. Wszyscy uważają, że Barca z Villą czy beż niego to jest obojętne wg mnie mylą się. Z resztą wiek tutaj nie ma znaczenia tylko forma. To jest moje zdanie na ten temat. Pozdrawiam ;)

0

Happy birthday David ;***

0

Gościu chyba nie wie co mówi ;D

0

Serio myślicie że Villa odejdzie???

0

@:ja8215
Jeżeli myślisz że Tello jak to napisałeś "uzupełni lukę po Villi" to się grubo mylisz. Tello nigdy nie osiągnie takiej formy jak Villa, aczkolwiek życzę mu żeby osiągnął chociaż połowę tego co Villa ;)

0

@MaraVilla7
Dzięki ;) liczyłam na jakiegoś gola, szkoda że tak słabo ;(

0

Ja niestety nie miałam możliwości obejrzenia meczu. Chciałabym się dowiedziec jak oceniacie grę Davida Villi???

0

*miec

0

Szczerze mówiąc to co wczoraj widziałam było beznadziejne ;/
Alba. Iniesta i Alves robili co mogli reszta stała jak słupy soli ;/. Nie mogę tego zrozumiec jak można piec ponad 80% posiadania piłki i jeszcze przegrac ;/. V.Valdes nie był skoncentrowany to było widac. Ale wiem że trzeba umiec przegrywac i nie jestem zła na Barcelonę. Prawdziwy kibic nie krytykuje swojej drużyny dlatego VeB

0

Zgadzam się co do ZM ;)
Davis Villa najlepszy ;D

0

wszystkiego najlepszego Messi!!! ;)
Witamy na świecie małego Thiago

0

Villa zostaje i koniec. Jak dla mnie jest to zawodnik najlepszy w FCB zaraz po Messim ;))

0

Kocham Ich

0

@Andres8best;
o co ci chodzi???

0

A ten dzisiejszy mecz będzie w Cyfrowym Polsacie, jeżeli tak to na jakim kanale wie ktoś????

0

zgadzam się z Fake69 Villa powienien byc w pierwszym składzie a zamiast Valdesa ma byc Pinto niech V.V usiądzie sobie na ławce i przemyśli swoje błędy aczkolwiek uważam że V.V to najlepszy bramkarz na świecie ;)
Liczymy na Was VeB!!!!!!!!!!!!!!!!! ;))

0

Trzymamy kciuki ;))
VeB!!!!!!

0

do arkadik
Nie mamy winic Valdesa tylko cały zespół nie tylko Valdes zawinił ale również reszta składu złą taktyką gry

0

Kocham ich ! ;**

0

nareszcie David Villa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?