0

dajcie sobie buzi na zgode a nie sobie dowalacie

0

terrance
Lepszy niż Rutkowski jesteś

0

a ta kartka Sancheza bezsensu. Co on miał sobie ręke uciąć żeby piłka się od niej nie odbiła?

0

to jest portal społecznościowy, forum czy co?

0

Wy robicie błąd. Po co reagujecie na te napinki ze strony podających się za kibiców realu no po co? im tylko o to chodzi

0

z tego chyba 4 kartki za zagranie ręką. Dają mu te kartki ale przecież on specjalnie tego nie robi. Z drugiej strony w końcu sobie odpocznie i to po meczu reprezentacyjnym

0

kicia1899
kurcze a byłem pewny że teraz są rewanże we wtorek i środe. Dzięki za info hehe

0

niektórzy z was uważają że kibic znaczy bogaty

0

Teraz mecz z Bayerem. Ciekawe jaki będzie skład. Chyba Keita w końcu zagra

0

Kto według was najlepszym piłkarzem meczu był a kto najgorszym?

0

nie mówcie nic o tym realu. Oni mają kurz na półkach. Dajmy sobie z nimi spokój

0

Atletico zostało poszkodowane tak jak Barca w ostatnich meczach więc w końcu niech przeciwnicy poczują jak to jest. Brawa dla Messiego. Brakuje wspólnej gry Messiego Xaviego i Iniesty. Irytujące było to jak dwóch w obronie nie mogło ocenić lotu piłki i szanse sobie Falcao robił. Za dużo zagrożenia robił Abidal pod bramką Barcy. W końcu zwycięstwo i to z Atletico!

0

Valdes - Alves Puyol Pique Abidal - Busi Xavi Iniesta - Sanchez Cesc Messi

0

Maradona krytykuje VV a co on zrobił jako trener Argentyny?

0

tabaluga56
Pep powiedział że ma strzelać gole a Cesc się uśmiechnął. Nie doszukujmy się tu jakieś złości że strony Pepa a tym bardziej konfliktu.

0

Nie rozumiem jego zachowania raz mówi dobrze o Guardioli a raz źle. Co on chce osiągnąć przez to? Prawdą jest że nie pasuje do stylu Barcy ale bardzo dobrze pasuje do stylu włoskiego

0

powtórka meczu Barcelona - Valencja trwa w polsacie sport

0

a wy znów o tym realu. Macie jakieś kompleksy że cały czas o nich piszecie?

0

rubasz
Wczoraj nikt nie zawiódł. Pedro zagrał dobry mecz

0

Wczoraj wiele razy słyszało się reakcje kibiców: oooo oooo oooo :D

0

losiek100
Nic nie zaszło

0

Wróciła wielka Barca to możemy powiedzieć jak w swoim stylu za tydzień wygra z Atletico

0

Teraz tydzień do następnego meczu! W końcu Barcelona może spokojnie się przygotować. Do tego wraca Keita i Xavi także jest OK. Oby w tygodniu nikt kontuzji nie odniósł na treningach

0

i teraz żeby chociaż w 50% zagrali tak na wyjeździe

0

Najlepszy mecz w sezonie! i pobity rekord nieskuteczności. Takiej nieskuteczności jeszcze nie widziałem. Valencja powinna schodzi z murawy z 10 golami w plecy. Barca jest najbardziej nieskuteczną drużyną w lidze

0

Dziękuje Barcelono za fantastyczny prezent na urodziny!!!

0

a tą stroną gdzie Montoya najczęściej Valencja atakuje. Wielki sprawdzian przed nim

0

Z okazji moich urodzin najlepszym prezentem byłaby dziś wygrana. Mam nadzieje że tak się stanie

0

i na prawde to że Barcelona jest na drugim miejscu to jest sama sobie winna. Oczywiście też brak szczęścia i pech. Sędziowie są jacy są ale to nie dzięki nimi Barca jest na drugim miejscu.

0

Jeśli ktoś pisze o meczach realu to powinien dostać bana. To strona o Barcelonie a nie o przeciwniku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?