masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dajcie sobie buzi na zgode a nie sobie dowalacie
0
terrance
Lepszy niż Rutkowski jesteś
0
a ta kartka Sancheza bezsensu. Co on miał sobie ręke uciąć żeby piłka się od niej nie odbiła?
0
to jest portal społecznościowy, forum czy co?
0
Wy robicie błąd. Po co reagujecie na te napinki ze strony podających się za kibiców realu no po co? im tylko o to chodzi
0
z tego chyba 4 kartki za zagranie ręką. Dają mu te kartki ale przecież on specjalnie tego nie robi. Z drugiej strony w końcu sobie odpocznie i to po meczu reprezentacyjnym
0
kicia1899
kurcze a byłem pewny że teraz są rewanże we wtorek i środe. Dzięki za info hehe
0
niektórzy z was uważają że kibic znaczy bogaty
0
Teraz mecz z Bayerem. Ciekawe jaki będzie skład. Chyba Keita w końcu zagra
0
Kto według was najlepszym piłkarzem meczu był a kto najgorszym?
0
nie mówcie nic o tym realu. Oni mają kurz na półkach. Dajmy sobie z nimi spokój
0
Atletico zostało poszkodowane tak jak Barca w ostatnich meczach więc w końcu niech przeciwnicy poczują jak to jest. Brawa dla Messiego. Brakuje wspólnej gry Messiego Xaviego i Iniesty. Irytujące było to jak dwóch w obronie nie mogło ocenić lotu piłki i szanse sobie Falcao robił. Za dużo zagrożenia robił Abidal pod bramką Barcy. W końcu zwycięstwo i to z Atletico!
0
Valdes - Alves Puyol Pique Abidal - Busi Xavi Iniesta - Sanchez Cesc Messi
0
Maradona krytykuje VV a co on zrobił jako trener Argentyny?
0
tabaluga56
Pep powiedział że ma strzelać gole a Cesc się uśmiechnął. Nie doszukujmy się tu jakieś złości że strony Pepa a tym bardziej konfliktu.
0
Nie rozumiem jego zachowania raz mówi dobrze o Guardioli a raz źle. Co on chce osiągnąć przez to? Prawdą jest że nie pasuje do stylu Barcy ale bardzo dobrze pasuje do stylu włoskiego
0
powtórka meczu Barcelona - Valencja trwa w polsacie sport
0
a wy znów o tym realu. Macie jakieś kompleksy że cały czas o nich piszecie?
0
rubasz
Wczoraj nikt nie zawiódł. Pedro zagrał dobry mecz
0
Wczoraj wiele razy słyszało się reakcje kibiców: oooo oooo oooo :D
0
losiek100
Nic nie zaszło
0
Wróciła wielka Barca to możemy powiedzieć jak w swoim stylu za tydzień wygra z Atletico
0
Teraz tydzień do następnego meczu! W końcu Barcelona może spokojnie się przygotować. Do tego wraca Keita i Xavi także jest OK. Oby w tygodniu nikt kontuzji nie odniósł na treningach
0
i teraz żeby chociaż w 50% zagrali tak na wyjeździe
0
Najlepszy mecz w sezonie! i pobity rekord nieskuteczności. Takiej nieskuteczności jeszcze nie widziałem. Valencja powinna schodzi z murawy z 10 golami w plecy. Barca jest najbardziej nieskuteczną drużyną w lidze
0
Dziękuje Barcelono za fantastyczny prezent na urodziny!!!
0
a tą stroną gdzie Montoya najczęściej Valencja atakuje. Wielki sprawdzian przed nim
0
Z okazji moich urodzin najlepszym prezentem byłaby dziś wygrana. Mam nadzieje że tak się stanie
0
i na prawde to że Barcelona jest na drugim miejscu to jest sama sobie winna. Oczywiście też brak szczęścia i pech. Sędziowie są jacy są ale to nie dzięki nimi Barca jest na drugim miejscu.
0
Jeśli ktoś pisze o meczach realu to powinien dostać bana. To strona o Barcelonie a nie o przeciwniku