26 grudnia 2016, 17:52
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
25 sierpnia 2016, 13:26
3
Tak.Będzie mógł grać w LM
4 lipca 2016, 16:26
1
Już widzę te komentarze Dariusza Szpakowskiego w przyszłym sezonie.
21 lutego 2016, 22:46
Rowan Atkinson haha
24 stycznia 2016, 19:17
Dla niego cięszki wybór
5 stycznia 2016, 07:10
Duglas > Wawrzyniak
26 grudnia 2015, 13:49
Rafinha był koeduś na wypożyczeniu w celcie
15 października 2015, 22:51
No raczej Sergi Roberto
7 września 2015, 22:53
Czyli już minęła na Albańczyków
24 sierpnia 2015, 01:29
Nie ale z tym już to trochę przesadził
7 sierpnia 2015, 11:16
11
Będziemy mieć dwa MSN (Messi Suarez Neymar i Munir Sandro i Nalito)
6 sierpnia 2015, 11:39
7
Rakitić>Fabregas>Tiago
5 lipca 2015, 21:50
Dokładnie z Brazylii , jak byś nie wiedział:)
3 lipca 2015, 17:46
Moim zdaniem Peru
3 lipca 2015, 00:03
Z arbitrem spotkania:)
2 lipca 2015, 00:53
Komentarz usunięty
2 lipca 2015, 00:39
1 lipca 2015, 21:51
Busi już nie symuluje ale jęczę kilka lat temu nrkował co mecz .
30 czerwca 2015, 22:25
Bo pokazują w TVP 1
26 czerwca 2015, 22:57
No to Pogba zje snickersa :)
4 czerwca 2015, 12:43
2
Suárezowi też jest szkoda że Chiellini nie zagra
18 maja 2015, 22:34
Nie ma lepszego pomocnika w historii od Generała .
13 maja 2015, 22:51
Myślisz że od razu po kontuzji , bendzie grał tak dobrze jak przed nią
8 marca 2015, 08:30
Napewno Barcelona
20 lutego 2015, 11:53
a z vermaelenem nie może pogadać
9 stycznia 2015, 22:06
wiellka szkoda ktoś taki powinien być trenerem Barcy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Tak.Będzie mógł grać w LM
1
Już widzę te komentarze Dariusza Szpakowskiego w przyszłym sezonie.
0
Rowan Atkinson haha
0
Dla niego cięszki wybór
0
Duglas > Wawrzyniak
0
Rafinha był koeduś na wypożyczeniu w celcie
0
No raczej Sergi Roberto
0
Czyli już minęła na Albańczyków
1
Nie ale z tym już to trochę przesadził
11
Będziemy mieć dwa MSN (Messi Suarez Neymar i Munir Sandro i Nalito)
7
Rakitić>Fabregas>Tiago
0
Dokładnie z Brazylii , jak byś nie wiedział:)
0
Moim zdaniem Peru
0
Z arbitrem spotkania:)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Busi już nie symuluje ale jęczę kilka lat temu nrkował co mecz .
0
Bo pokazują w TVP 1
0
No to Pogba zje snickersa :)
2
Suárezowi też jest szkoda że Chiellini nie zagra
0
Nie ma lepszego pomocnika w historii od Generała .
0
Myślisz że od razu po kontuzji , bendzie grał tak dobrze jak przed nią
0
Napewno Barcelona
0
a z vermaelenem nie może pogadać
0
wiellka szkoda ktoś taki powinien być trenerem Barcy