0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Tak.Będzie mógł grać w LM

1

Już widzę te komentarze Dariusza Szpakowskiego w przyszłym sezonie.

0

Rowan Atkinson haha

0

Dla niego cięszki wybór

0

Duglas > Wawrzyniak

0

Rafinha był koeduś na wypożyczeniu w celcie

0

No raczej Sergi Roberto

0

Czyli już minęła na Albańczyków

1

Nie ale z tym już to trochę przesadził

11

Będziemy mieć dwa MSN (Messi Suarez Neymar i Munir Sandro i Nalito)

7

Rakitić>Fabregas>Tiago

0

Dokładnie z Brazylii , jak byś nie wiedział:)

0

Moim zdaniem Peru

0

Z arbitrem spotkania:)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Busi już nie symuluje ale jęczę kilka lat temu nrkował co mecz .

0

Bo pokazują w TVP 1

0

No to Pogba zje snickersa :)

2

Suárezowi też jest szkoda że Chiellini nie zagra

0

Nie ma lepszego pomocnika w historii od Generała .

0

Myślisz że od razu po kontuzji , bendzie grał tak dobrze jak przed nią

0

Napewno Barcelona

0

a z vermaelenem nie może pogadać

0

wiellka szkoda ktoś taki powinien być trenerem Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?