CheGuevara, 1 godzinę temu:
Co na to powie Mourinho... jeżeli Hiszpania wygra turniej to ja chce usłyszć
jego wypociny na temat "bezproduktywnych podan":D
te bezproduktywne podania dały im mistrza Europy i mistrza Świata ;D the special five jest człowiekiem bez honoru i szacunku dla rywala , dlatego Barca była , jest i będzie zawsze o krok przed realem ;D
pzdr.;D Visca El Barca !
Chakuo96, 1 godzinę temu:
Jakoś gdy byli raze w Arsenalu też wiele nie mogli ugrać. A poza tym co to za wielka drużyna, skoro po utracie 3 zawodników ociera się o strefę spadkową
yy.. ty chyba stary nie wyspałeś się za bardzo , skoro dla ciebie Arsenal ociera się o strefę spadkową ... a co do Wengera no to prawdą jest że gdyby Arsenal grał tak jak za czasów Henry'ego no to by nie było tematu ;D pdzdr. Visca El Barca !
CheGuevara, 1 godzinę temu:
Co na to powie Mourinho... jeżeli Hiszpania wygra turniej to ja chce usłyszć
jego wypociny na temat "bezproduktywnych podan":D
te bezproduktywne podania dały im mistrza Europy i mistrza Świata ;D the special five jest człowiekiem bez honoru i szacunku dla rywala , dlatego Barca była , jest i będzie zawsze o krok przed realem ;D
pzdr.;D Visca El Barca !
Trzeba wierzyć to jest tzw gorzka pigułka / kop w dupę błagam was nie krytykujcie Pepa ten człowiek zdobył w ciągu 3 lat 13 tytułów wyniósł nasz zespół na sam szczyt w tym sporcie .. trochę wiary BĘDZIE DOBRZE
Komentarze
0
szkoda że nie bedzie żadnego z naszych nowych stadionów ;/
0
Kuba , jest też nominowany :D
0
CheGuevara, 1 godzinę temu:
Co na to powie Mourinho... jeżeli Hiszpania wygra turniej to ja chce usłyszć
jego wypociny na temat "bezproduktywnych podan":D
te bezproduktywne podania dały im mistrza Europy i mistrza Świata ;D the special five jest człowiekiem bez honoru i szacunku dla rywala , dlatego Barca była , jest i będzie zawsze o krok przed realem ;D
pzdr.;D Visca El Barca !
0
Chakuo96, 1 godzinę temu:
Jakoś gdy byli raze w Arsenalu też wiele nie mogli ugrać. A poza tym co to za wielka drużyna, skoro po utracie 3 zawodników ociera się o strefę spadkową
yy.. ty chyba stary nie wyspałeś się za bardzo , skoro dla ciebie Arsenal ociera się o strefę spadkową ... a co do Wengera no to prawdą jest że gdyby Arsenal grał tak jak za czasów Henry'ego no to by nie było tematu ;D pdzdr. Visca El Barca !
0
0
CheGuevara, 1 godzinę temu:
Co na to powie Mourinho... jeżeli Hiszpania wygra turniej to ja chce usłyszć
jego wypociny na temat "bezproduktywnych podan":D
te bezproduktywne podania dały im mistrza Europy i mistrza Świata ;D the special five jest człowiekiem bez honoru i szacunku dla rywala , dlatego Barca była , jest i będzie zawsze o krok przed realem ;D
pzdr.;D Visca El Barca !
0
Trzeba wierzyć to jest tzw gorzka pigułka / kop w dupę błagam was nie krytykujcie Pepa ten człowiek zdobył w ciągu 3 lat 13 tytułów wyniósł nasz zespół na sam szczyt w tym sporcie .. trochę wiary BĘDZIE DOBRZE
Visca el Barça!
0
szkoda że nie bedzie żadnego z naszych nowych stadionów ;/
0
VISCAL EL BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ET'O DZIĘKI ZA WSZYSTKO XD
0
domówki mi się nie podobają ale wyjazdówki są świetne :D