25 sierpnia 2008, 21:38
0
Aa ja chce C.Ronaldo za 20 milionoow!!!... Ladnie "marzysz" Nobleza! Hehehehe!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Aa ja chce C.Ronaldo za 20 milionoow!!!...
Ladnie "marzysz" Nobleza! Hehehehe!!!
0
Aa ja chce C.Ronaldo za 20 milionoow!!!...
Ladnie "marzysz" Nobleza! Hehehehe!!!