3

Podpisuje się po tym.

0

A ja bd grał w Miami, wnioskując z twojego toku rozumowania...

0

Masz racje :)

0

i wierzysz w pierwsza lepsza wymówke. Połącz fakty że zubi chce go ściągnać i to ze jest akurat w barcelonie , skąd wiesz że nie dojdzie do spotkania?

0

aha sory , że w błąd wprowadzam

1

nie ma ter Stegena ..

0

jest napisane jak byk na głównej ... a tutaj pewnie inny redaktor to pisal ktory jest nie doinformowany

0

jak podaje //md Blind jest w Barcelonie.

0

Dzieki za te info .

0

I bardzo dobra zmiana .

4

nie no zadna, pewnie , wyniana 2 zawodników z srdka pola, nowa "9" 2 bramkarzy , jeszcze obrońcy ... do tego nowy btrener który ma plan a ty piszesz ze nic sie nie dzieje

0

Akurat z tym się zgodzę ... robia to tak aby coś było md pierdnie a tu juz kupiujemy pol świata..

2

Też czytałem wypowiedz matki Kristjano, że jesli nie był w centrum uwag do strzelał focha :)

0

ipla. Jeśli tam nie do jakieś Str Barcy .

0

A oni nie chcą co puścić ...

5

aj tam czepiacie sę ... :)

0

ale oni nie chca go puścić jak napisano przez @kondziu=barca :"MD: Oświadczenie Jérémiego Mathieu nie zmienia niczego w kwestii podejścia Valencii do jego transferu. "

2

znaczy nie pisze tu o pieniądzach , bo nie o nich tu mowa tylko o umiejętnościach. :)

0

jesli ma byc na rezerwy to mi on pasuje xD

0

tzn?

0

"obrońcom" !? , Proszę Cię ...

0

hahahhah xD

3

Zabolało go xD

0

ja . JuniorJRmw

1

Rudy Drewniak pali fajke .. haha "sportowiec" ..

0

ale przecież to ma byc niby ostatnia oferta ...

3

mam nadzieje ze odrzuca ...

0

ZA 30

5

ile razy to napiszecie jeszcze?

1

Najlepiej strzelic screena ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?