O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 1
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Uważam, że Barca wygra bez żadnych problemów. Nie ma w Polsce żadnej porządnej drużyny, która zdołałaby coś zdziałać w pojedynku z klubem z Katalonii.

Poprostu piłka nożna w naszym kraju jest na żenującym poziomie.

A ludzie piszący, że kibice Barcy z Polski będą "sklepani" są poprostu beznadziejni i zachowują sie jak zwierzęta. Pospolici kibole. Trzeba pamiętać, że walka toczy się tylko i wyłącznie na boisku i wygra lepszy!!!

Visca el BARCA!!!!

Zobacz wszystkie

0

Uważam, że Barca wygra bez żadnych problemów. Nie ma w Polsce żadnej porządnej drużyny, która zdołałaby coś zdziałać w pojedynku z klubem z Katalonii.

Poprostu piłka nożna w naszym kraju jest na żenującym poziomie.

A ludzie piszący, że kibice Barcy z Polski będą "sklepani" są poprostu beznadziejni i zachowują sie jak zwierzęta. Pospolici kibole. Trzeba pamiętać, że walka toczy się tylko i wyłącznie na boisku i wygra lepszy!!!

Visca el BARCA!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?