mateusz114
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bayern i Chelsea dla mnie w finale.
Wczoraj jak oglądałem piłkarzy Atletico jak momentami pajacowali zwłaszcza Costa zmieniłem opinie o nich. Chelsea załatwiła ich tak jak oni nas stawiając autobus po bramce. Niech teraz oni przeżyją gorycz porażki :)
0
Jego twarz mówi " Tylko rezerwowym?"
0
Za mało gra u nas. Dlatego nie pokazuje pełni umiejętności
0
Sukces w który nie włożyli aż tyle wysiłku ile można było się spodziewać
0
prędzej Espanyol odpuści mecz :)
0
Takich gości którzy chwalą po zwycięstwie ganią po porażce nie uznaje. Racja po meczu z Atletico chcieli sprzedać Messiego.
Ale kilka wybitnych meczów w sezonie to nie powód do zachwytu. Zwłaszcza że mamy olbrzymi problem z drużynami z dołu tabeli.... A to już poważnie martwi
0
tych pieniędzy w życiu nie będą mieli. 120 Mln chyba że zadłużą klub jeszcze bardziej.
0
Nigdy nie wychwalałem Fabregasa zwłaszcza że gra piach od 2 miesięcy. Mówisz o posiadaniu piłki. W futbolu chodzi chyba o bramki nie o posianie ? Czego Barca jest potwierdzeniem od 2 lat. Mówisz że "Dwóch szybkich napadziorów na pewno nie dałoby dużego posiadania. " Spoko ale może dałoby element zaskoczenia ? Jakiś rajd, może stały fragment gry ? Na to klepanie już nikt nie da się nabrać jeśli jest to robione w tak wolnym tempie.
Nie przekonasz mnie. Ten trener nie ma pomysłu. Ale szanuje Twoją opinie :)
0
O to chodzi. I mamy do tego podstawy bo taka gra i wyniki nie mogą się podobać..
0
ile masz lat ?Wierzysz w takie pierdoły że będzie 120 mln na transfery? hahahah człowieku jak zrobią 2 góra 3 trzeba sie będzie cieszyć. Z takim dyrektorem sportowym....
0
Chciałbym go szanować za wyniki.
Wytłumacz mi dlaczego jak Pedro z Alexisem byli w gazie to posadził ich na ławce a do dziś gra Fabregas który jest cieniem samego siebie ? Za to go obwiniam. Ktokolwiek mógł zagrać z Atletico ale on ustawił Cesca na 9. Wczoraj podobnie jak od kilku meczy Alexis wszedł na sam koniec.
0
Hehehehe worek pieniędzy skombinuj i nie widzę problemu.
Przestań śnić
1
Sezonowcy odeszli razem z Guardiolą kilka lat temu. Oglądałeś mecz? Ten człowiek nie ma absolutnie żadnego pomysłu na gre ! Bicie głową w mur, setki podań i żadnego efektu.
Trzeba mu podziękować za chwilowe sukcesy i szukać kogoś kto potrafi reagować a nie stać przy linii i oglądać mecz niczym kibic.
0
żegnaj tata martino
0
Ratuje twój honor odejście po sezonie
0
Za twój login masz u mnie minusa jak z Polski do Kamerunu...........
0
Czy to jest stronka o piłkarzach świata? NIE! Więc chcemy tu dyskutować o tym dlaczego nasi grają tak słabo a nie o innych zawodnikach.
0
Ogarnij się człowieku bo jesteś już nie śmieszny ale żałosny. Każdy normalny człowiek to przyzna.
0
dziecko won z tego serwisu . ośmieszasz się
0
Po takim meczu komentować to jedynie można bana dostać za wulgaryzmy, nic innego . Narka chłopaki
0
0
też tak mówiłem po meczu z atleti. Zejdź na ziemię. Pokonała nas granada nie grając nic specjalnego. To nie jest przypadek.
0
Barcelona sie sypie tak jak ta stronka. Szkoda że przegrywamy mistrzostwo na 4 dni przed meczem z realem i to z granada
0
Posiadanie piłki może być 100-0 i gówno nasi dalej będą wchodzić z piłką do bramki aż się mecz skończy......
0
real 1--0
0
Marzenia się spełniają ale nie takie
0
Jasne. Kolejny chyba co meczu nie oglądał.
0
Ale pierdzielisz. Zastanów się na co mamy liczyć /? Że real nie wygra ? Że atletico przegra ? Nie za dużo marzeń ?
0
Ostatnio ja przed telewizorem bardziej się staram o dobry wynik niż nasi piłkarze na boisku.... to jest bardzo przykre...
0
Pisałem pierdoły po porażce z Atletico że nasi się zbiorą pokażą złość itd... Przepraszam Was. Naraziłem się na śmieszność, To jest upokarzające. I nie mam żadnych nadziei na ten sezon. TO JEST DRAMAT!! Ten trener jest za cienki na taki klub i mówiłem to w dniu ogłoszenia go trenerem. Pozdrawiam Prawdziwych CULE, którzy widzą co się dzieje a nie pieprzą "wierzę w mistrzostwo"