1

Bayern i Chelsea dla mnie w finale.
Wczoraj jak oglądałem piłkarzy Atletico jak momentami pajacowali zwłaszcza Costa zmieniłem opinie o nich. Chelsea załatwiła ich tak jak oni nas stawiając autobus po bramce. Niech teraz oni przeżyją gorycz porażki :)

0

Jego twarz mówi " Tylko rezerwowym?"

0

Za mało gra u nas. Dlatego nie pokazuje pełni umiejętności

0

Sukces w który nie włożyli aż tyle wysiłku ile można było się spodziewać

0

prędzej Espanyol odpuści mecz :)

0

Takich gości którzy chwalą po zwycięstwie ganią po porażce nie uznaje. Racja po meczu z Atletico chcieli sprzedać Messiego.
Ale kilka wybitnych meczów w sezonie to nie powód do zachwytu. Zwłaszcza że mamy olbrzymi problem z drużynami z dołu tabeli.... A to już poważnie martwi

0

tych pieniędzy w życiu nie będą mieli. 120 Mln chyba że zadłużą klub jeszcze bardziej.

0

Nigdy nie wychwalałem Fabregasa zwłaszcza że gra piach od 2 miesięcy. Mówisz o posiadaniu piłki. W futbolu chodzi chyba o bramki nie o posianie ? Czego Barca jest potwierdzeniem od 2 lat. Mówisz że "Dwóch szybkich napadziorów na pewno nie dałoby dużego posiadania. " Spoko ale może dałoby element zaskoczenia ? Jakiś rajd, może stały fragment gry ? Na to klepanie już nikt nie da się nabrać jeśli jest to robione w tak wolnym tempie.
Nie przekonasz mnie. Ten trener nie ma pomysłu. Ale szanuje Twoją opinie :)

0

O to chodzi. I mamy do tego podstawy bo taka gra i wyniki nie mogą się podobać..

0

ile masz lat ?Wierzysz w takie pierdoły że będzie 120 mln na transfery? hahahah człowieku jak zrobią 2 góra 3 trzeba sie będzie cieszyć. Z takim dyrektorem sportowym....

0

Chciałbym go szanować za wyniki.
Wytłumacz mi dlaczego jak Pedro z Alexisem byli w gazie to posadził ich na ławce a do dziś gra Fabregas który jest cieniem samego siebie ? Za to go obwiniam. Ktokolwiek mógł zagrać z Atletico ale on ustawił Cesca na 9. Wczoraj podobnie jak od kilku meczy Alexis wszedł na sam koniec.

0

Hehehehe worek pieniędzy skombinuj i nie widzę problemu.
Przestań śnić

1

Sezonowcy odeszli razem z Guardiolą kilka lat temu. Oglądałeś mecz? Ten człowiek nie ma absolutnie żadnego pomysłu na gre ! Bicie głową w mur, setki podań i żadnego efektu.
Trzeba mu podziękować za chwilowe sukcesy i szukać kogoś kto potrafi reagować a nie stać przy linii i oglądać mecz niczym kibic.

0

żegnaj tata martino

0

Ratuje twój honor odejście po sezonie

0

Za twój login masz u mnie minusa jak z Polski do Kamerunu...........

0

Czy to jest stronka o piłkarzach świata? NIE! Więc chcemy tu dyskutować o tym dlaczego nasi grają tak słabo a nie o innych zawodnikach.

0

Ogarnij się człowieku bo jesteś już nie śmieszny ale żałosny. Każdy normalny człowiek to przyzna.

0

dziecko won z tego serwisu . ośmieszasz się

0

Po takim meczu komentować to jedynie można bana dostać za wulgaryzmy, nic innego . Narka chłopaki

0

0

też tak mówiłem po meczu z atleti. Zejdź na ziemię. Pokonała nas granada nie grając nic specjalnego. To nie jest przypadek.

0

Barcelona sie sypie tak jak ta stronka. Szkoda że przegrywamy mistrzostwo na 4 dni przed meczem z realem i to z granada

0

Posiadanie piłki może być 100-0 i gówno nasi dalej będą wchodzić z piłką do bramki aż się mecz skończy......

0

real 1--0

0

Marzenia się spełniają ale nie takie

0

Jasne. Kolejny chyba co meczu nie oglądał.

0

Ale pierdzielisz. Zastanów się na co mamy liczyć /? Że real nie wygra ? Że atletico przegra ? Nie za dużo marzeń ?

0

Ostatnio ja przed telewizorem bardziej się staram o dobry wynik niż nasi piłkarze na boisku.... to jest bardzo przykre...

0

Pisałem pierdoły po porażce z Atletico że nasi się zbiorą pokażą złość itd... Przepraszam Was. Naraziłem się na śmieszność, To jest upokarzające. I nie mam żadnych nadziei na ten sezon. TO JEST DRAMAT!! Ten trener jest za cienki na taki klub i mówiłem to w dniu ogłoszenia go trenerem. Pozdrawiam Prawdziwych CULE, którzy widzą co się dzieje a nie pieprzą "wierzę w mistrzostwo"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?