mateusz121316
Dołączył/a: sierpień 2011
Radawnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sandro w tym meczu udowodnił że jak najbardziej zasługuje na szansę gry w 1 zespole :) co innego można powiedzieć o Masipie który no jak było widać nie za bardzo nadaje się na bramkarza takiej drużyny jak Barcelona :/
1
Yyy co to było ?
0
Kurde a już tak się cieszyłem :P
0
Na canal + leci ?
0
A na platformie NC+ ?
0
Nie wiecie może na jakim kanale leci mecz LA z Barcą ??
2
Chętnie zobaczę jak Halilović radzi sobie w meczach z pierwszą drużyną :) Jak dla mnie powinien grać od 1 minuty przeciwko LA Galaxy, ponieważ chciałbym zobaczyć jego teraźniejszy poziom gry. Oby przyćmił grą Ødegaarda :)
0
Ma urodziny w tym samym dniu co moja mama :) ja miałem dzień wcześniej :)
0
Wiedziałem !! Po prostu wiedziałem że Barca się kiedyś odpłaci Bayernowi za półfinał 2 lata temu :) Jestem dobrej myśli że tak rozpędzona Barca wygra wysoko w Monachium :D Pozdrawiam wszystkich kibiców tej drużyny :) VeB !!!
0
Myślę że Alba nie pozwoli mu na dużo w tym meczu, a to jest kluczowe :)
2
Czyli żaden z Cb kibic :)
0
Teraz jeszcze Cuadrado i drużyna moim zdaniem kompletna :)
0
Zazdrość go zżera i tyle nie może się pogodzić że Messi jest najlepszy, a Iniesta jest zaraz po nim :) FISCA EL BARCA !!!
0
Dziękujemy Pep (płacz) będę tęsknił za twoimi taktykami myślę że kiedyś wrócisz i po raz 3 wygrasz Ligę Mistrzów
0
Moim zdaniem mecz był dobry ale przydał by się wyższy napastnik który grał by na szpicy ktoś taki jak Chicharito wysoki co potrafi dobrze wykończyć głową VeB trzymaj się Barco jesteś wielka
0
Dziś Barca pokazała nam swoje prawdziwe oblicze, Messi tak samo brawo dla niego za 3 bramki i za tą ostateczną brawo Barca.
VISCA EL BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!! FORZA BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!