3

Ten mecz to kwintesencja fify xD

0

Nawet mnie to nie ruszyło...

0

@YouTuber Cały mundial 2014. Zawsze po meczach,chodziliśmy przed dom i graliśmy godzinami. A potem odpalało się fife 14 i grało się swój własny mundial. Piękne czasu gdzie piłka sprawiała mi najwięcej radości przez całe swoje życie.

1

@bartas97 80 zł

1

@Worny Patrząc gdzie jest obecnie Barca to Umtitiemu się zaklęcia poje***y

0

Awansowali to awansowali. Ja wolę skupić się na Barcelonie, patrzeć jak nam młodzież dojrzewa i wygrywa nam kolejne tytuły w następnych latach. Skupmy się na naszym Klubie a nie na Realu. Dobranoc Culés

6

Całym sercem za Liverpoolem

0

Liverpool się zrewanżuję

0

Ale Liverpool to juz na pewno da rade

1

Ten sam przypadek co z PSG..City przestało grac w piłkę..

0

Jak tu nawet dogrywki za chwilę nie będzie xD

1

Jak się City nie obudzi to sfrajerzy to

0

0

@tristan87 dokładnie a brak chociaż żółtej to cyrk

0

Laporte niech się cieszy,że nie wyleciał...

3

Czasem mam wrażenie,że to jednak reql Madryt zawarł pakt z diabłem a nie Ghost Raider..

1

City musi po przerwie ich dobić,strzelić na 3-1 a potem najlepiej na 4-1 i będzie raczej po temacie. Vamos City

0

@clyde dokładnie,początek filmu mógł zwiastować naprawdę dobry horror ale już potem cała reszta to zmarnowany potencjał

10

Naprawdę szkoda mi już tego Dembele..

1

Patrząc z kim jeszcze gramy,trzeba będzie się spiąc na wyżyny żeby zachować top 4...

3

@pt9 problemem jest to,że każda praktycznie drużyna z którą gra real nagle przestaję grać w piłkę, tylko się cofa..tylko nie mam pojęcia z czego to się bierze. Z nami każda inna gra do 98 minuty gryzie trawę. A przeciwko realowi poddają się jak mają 1 lub 2 zero

1

@Filipfcb2000 zmień kolegę

0

@talizmo jak co roku xD

2

Strasznie boli to,że czułem się jakby Barca grała na wyjeździe..brawo za walkę do końca ale przeciwnik zasłużenie awansował

1

Niestety ale za dużo sobie już wyobrażaliśmy. Tak jak pisałem wcześniej drużyna jest zajechana fizycznie. Druga sprawa że z takim bramkarzem nie mamy co szukać w europejskich pucharach..też nie ma co wieszać psów na drużynę czy Xaviego..przyjdą wzmoenciania plus będzie okres przygotowawczy przed sezonem i wtedy będzie można oceniać drużynę. Na chwilę obecną jeszcze długa droga przed nami

0

Drużyna wygląda na totalnie zajechaną fizycznie, równie dobrze mogło się skończyć nawet 4 do 0 dla przeciwnika. Xavi powinien po przerwie od razu robić zmiany ,bo wygląda to na chwilę obecną fatalnie..ale wierzymy dalej. Vamos Barca

1

@jakub1906 jak ja tęsknie za ligą mistrzów w Canal plus...

0

Czy tylko ja się czuję,jakby jutro miało być Boże Narodzenie?

5

@damianex10 Wstyd

5

@BombowiecKrawczyk to jest właśnie coś pięknego..też tak kiedyś mialem ale straciłem to uczucie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?