mateusz_mdj10
Dołączył/a: sierpień 2021
Zebrzydowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ten mecz to kwintesencja fify xD
0
Nawet mnie to nie ruszyło...
0
@YouTuber Cały mundial 2014. Zawsze po meczach,chodziliśmy przed dom i graliśmy godzinami. A potem odpalało się fife 14 i grało się swój własny mundial. Piękne czasu gdzie piłka sprawiała mi najwięcej radości przez całe swoje życie.
1
@bartas97 80 zł
1
@Worny Patrząc gdzie jest obecnie Barca to Umtitiemu się zaklęcia poje***y
0
Awansowali to awansowali. Ja wolę skupić się na Barcelonie, patrzeć jak nam młodzież dojrzewa i wygrywa nam kolejne tytuły w następnych latach. Skupmy się na naszym Klubie a nie na Realu. Dobranoc Culés
6
Całym sercem za Liverpoolem
0
Liverpool się zrewanżuję
0
Ale Liverpool to juz na pewno da rade
1
Ten sam przypadek co z PSG..City przestało grac w piłkę..
0
Jak tu nawet dogrywki za chwilę nie będzie xD
1
Jak się City nie obudzi to sfrajerzy to
0
@Kamiloza91 tak
0
@tristan87 dokładnie a brak chociaż żółtej to cyrk
0
Laporte niech się cieszy,że nie wyleciał...
3
Czasem mam wrażenie,że to jednak reql Madryt zawarł pakt z diabłem a nie Ghost Raider..
1
City musi po przerwie ich dobić,strzelić na 3-1 a potem najlepiej na 4-1 i będzie raczej po temacie. Vamos City
0
@clyde dokładnie,początek filmu mógł zwiastować naprawdę dobry horror ale już potem cała reszta to zmarnowany potencjał
10
Naprawdę szkoda mi już tego Dembele..
1
Patrząc z kim jeszcze gramy,trzeba będzie się spiąc na wyżyny żeby zachować top 4...
3
@pt9 problemem jest to,że każda praktycznie drużyna z którą gra real nagle przestaję grać w piłkę, tylko się cofa..tylko nie mam pojęcia z czego to się bierze. Z nami każda inna gra do 98 minuty gryzie trawę. A przeciwko realowi poddają się jak mają 1 lub 2 zero
1
@Filipfcb2000 zmień kolegę
0
@talizmo jak co roku xD
2
Strasznie boli to,że czułem się jakby Barca grała na wyjeździe..brawo za walkę do końca ale przeciwnik zasłużenie awansował
1
Niestety ale za dużo sobie już wyobrażaliśmy. Tak jak pisałem wcześniej drużyna jest zajechana fizycznie. Druga sprawa że z takim bramkarzem nie mamy co szukać w europejskich pucharach..też nie ma co wieszać psów na drużynę czy Xaviego..przyjdą wzmoenciania plus będzie okres przygotowawczy przed sezonem i wtedy będzie można oceniać drużynę. Na chwilę obecną jeszcze długa droga przed nami
0
Drużyna wygląda na totalnie zajechaną fizycznie, równie dobrze mogło się skończyć nawet 4 do 0 dla przeciwnika. Xavi powinien po przerwie od razu robić zmiany ,bo wygląda to na chwilę obecną fatalnie..ale wierzymy dalej. Vamos Barca
1
@jakub1906 jak ja tęsknie za ligą mistrzów w Canal plus...
0
Czy tylko ja się czuję,jakby jutro miało być Boże Narodzenie?
5
@damianex10 Wstyd
5
@BombowiecKrawczyk to jest właśnie coś pięknego..też tak kiedyś mialem ale straciłem to uczucie.