1

Bramkę strzela też Alen Halilović!

5

Na plus - minimalna zaliczka i przede wszystkim bez straconej bramki u siebie. Jednocześnie dobre przetarcie przed LM, bo chyba trzeba się spodziewać podobnego autobusu od Chelsea. W takim układzie cieszy świetny pressing jak za najlepszych lat, a martwi - momentami walenie głową w mur i bezproduktywne klepanie w środku. Parafrazując klasyka - oby piłka chciała wpadać do bramki!

1

Wam też nie działa filmy.to? Czyżby stronka została usunięta?

3

Czuję, że w końcu odpali!

20

Władca Pierścieni :D

3

Wieczny szacunek za tę piosenkę...

0

Żółta to powinna być dla sędziego za tego wyciągniętego gira xD

39

Ten ulewny deszcz to chyba takie symboliczne oczyszczenie było :D No i jeżeli się przełamywać to takimi golazo jak Suareza i Messiego!

0

Też prawda. Samo patrzenie jest takie zimowo depresyjne i usypiające. Widocznie to samo przekłada się na zawodników Barcelony za każdym razem jak się tam pojawiają...

17

Jak ja nienawidzę oglądać meczów z Sociedad na Anoeta... Jak tylko widzę ten stadion, tą bieżnie to od razu wracają same najgorsze wspomnienia. W dodatku zawsze transmisje z tego są takie... wyblakłe. Nie wiem z czego to wynika, chyba z oświetlenia stadionu, podobnie jest na Balaidos. Wystarczy porównać z transmisjami z Camp Nou czy Santiago Bernabeu, gdzie obraz aż tętni życiem.

0

Polecam się :-)

PS. Uszanowanko za nick i avatar :D

8

Mój nastrój po tym co Barca pokazała w 1 połowie :D

4

Jak dla mnie zawodnik meczu. Wprawdzie nie skończył meczu ani z bramką, ani z asystą, jednak to on "wywalczył" czerwoną kartkę Carvajala. Ale co najważniejsze - jako jeden z nielicznych pokazał prawdziwe serducho do gry w 1 połowie, kiedy gra całego zespołu kompletnie się nie układała. Takich walczaków jak on nam potrzeba! :-)

3

Soundtrack z "Gladiatora". Szanuje mocno.

2

Macie jakąś sprawdzoną stronę informacyjną, na której można czytać w miarę "obiektywne" artykuły? Zdaję sobie sprawę, że w dziennikarstwie "obiektywizm" to pusty frazes, jednak szukam portalu, który przynajmniej próbuje odnaleźć złoty środek, a więc strony typu onet oczywiście odpadają.

0

Mówiłem o Bayern-PSG, żeby nie było :D Wiem, co widziałem :D

0

Wydaje mi się, czy kiedyś ci operatorzy kamer na boisku byli lepsi? Teraz przy hymnie LM lecą tak szybko, że widać tylko rozmazane kształty...

3

No właśnie. Wypowiedział się pochlebnie, ale tytuł sugeruje co innego. Typowy clickbait. I jak byk masz napisane - ich zdaniem "Hiszpan wbija „szpilkę” Sergio Ramosow"

Nie wywołuje gównoburzy, przeciwnie, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony komentarzami tamtych użytkowników. Chcę być za to uszczypliwy w kierunku do autorów takich nagłówków.

11

Ten moment, kiedy na notatniku chcą wywołać gównoburzę nagłówkiem o Puyolu, a w komentarzach każdy bez wyjątku chwali naszego byłego zawodnika. Jakże to świadczy o klasie naszego kapitana. Jedyny i niepowtarzalny!

0

Chciałem go obejrzeć, ale w sieci znalazłem tylko z źle zsynchronizowanymi napisami. Jest gdzieś dobra wersja?

0

Człowiek, który zatrzymał Lorda Bendtnera.

21

Powinien zagrać. Jego mankamentem są ciągłe kontuzje, ale to naprawdę solidny zawodnik i jeżeli już gra, to zazwyczaj nie zawodzi.

0

Milos Forman - przykład reżysera, który kręci mało filmów, lecz wszystkie udane. Szczególnie cenię go za "Amadeusza", kapitalny i bezbłędny film.

0

Tutaj link do najciekawszych prób:



Zabawne, że im większe parcie miał na tą bramkę, tym większe fatum na nim ciążyło i nie chciało wpaść :D

3

Skończyła się pewna epoka... Po niezliczonych próbach - udało się - CR7 strzela z przewrotki. Smutno się robi na myśl, że każdej kolejnej próby nie będę mógł już skwitować parsknięciem :-)

1

Jest jakaś stronka w stylu futbolhd, gdzie można wykupić dostęp do transmisji na dzisiejszy mecz?

0

Popieram moją przedmówczynię. Jako wielki fan filmowej trylogii LOTR, z niecierpliwością czekałem na Hobbita. Wybrałem się do kina na wszystkie części. Pierwsza, chyba jeszcze na fali ekscytacji, jak najbardziej mi się podobała, choć liczyłem, że to tylko początek. Druga, choć również nie była złym filmem, zapaliła u mnie światełko niepokoju, że cały ten projekt może nie zmierzać w dobrym kierunku. No i trzecia część... ŻENADA. Byłem na premierze, na maratonie nocnym wszystkich część, a więc Bitwa pięciu armii zaczęła się już tak nad ranem. Na drugi dzień wmawiałem sobie, że ten film nie mógł być taki zły, że to przez moje zmęczenie. Jednak każdy kolejny seans już na spokojnie utwierdza mnie w przekonaniu, że to fatalny film. Może jeżeli to byłby pierwszy film Jacksona o Śródziemiu, to uznałbym to, że przy deficycie dobrej jakości filmów fantasy, jest to udana produkcja. Jeżeli jednak ktoś tworzy arcydzieło jakim jest trylogia LOTR, to tak niski upadek jakim jest przede wszystkim trzecia część Hobbita jest dla fana Śródziemia niezwykle bolesny.

PS. Zamiast KOSZMARNYCH scen z Alfridem i mnóstwo innych, nie można było zostawić w wersji kinowej takiej sceny, która od razu klimatem przypomina Władcę?

8

Skrót dzisiejszego meczu powinien być puszczany z muzyką z Benny Hilla.

0

Witam, czy jesteście w stanie polecić ma jakąś sprawdzoną stronę, na której poprzez SMS/przelew można wykupić dostęp na co najmniej 24 h do wszystkich meczów ligowych? Chodzi mi o sobotni maraton - Barca, potem BVB-Bayern i na deser derby Madrytu.

0

No ale Eleven to tylko liga, a ja chce wszystkie mecze do oglądania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?