0

też myślę, że jutro Real odpadnie tylko i wyłącznie dlatego, że Juventus chce grać w tym finale i pokaże, że potrafi wygrać nawet z Realem(nawet jeśli grają kupe) ponieważ od X czasu nie miał nawet w zasięgu żadnego pucharu oprócz ligowych rozgrywek są żądni zwycięstw :D

0

Na początku mówiono, że będzie pauzował pół roku , ale ostatecznie 4-6 tygodni. Na mecz z Barca wyzdrowieje.

0

Nie zdziwię się jak będziecie obgryzać paznokcie podczas końcówki meczu rewanżowego .

0

jak Ty to wyliczyłeś?? Cyferki w piłce nie grają, szanse są jednakowe dla jednej jak i drugiej drużyny . To jest sport, a nie matematyka.

0

Zgadzam się , że jest to najsłabsza para jednak sam mecz może być iście ciekawy .

0

Temu panu już podziękujemy !!!

0

Nie ma co na razie narzekać na Xaviego, prawda ma swoje lata . ale nie zapomniał jak się gra :D Ten sezon będzie dla niego dobry , po czym skończy kariere .

0

no na to wychodzi :) no ale w końcu to CR powinien otrzymać ZP, bo jak on strzela te karne to brak słów :)

0

Według Ciebie fenomen piłkarza, ukazuje się w ilości strzelonych bramek ??

0

Lucho musi być odważny i musi podjąć ryzyko by coś zmienić w Barcelonie , może nastawić się na kontry ? Grać szybko piłkę bez trzymania jej przez 75% czasu gry :D

2

Montoya ostatnio gra naprawdę dobrze zdecydowanie lepiej od Alvesa , ale Martino ma "swoja" żelazna 11 która gra i tyle :)

0

Iniesta stracił córkę i pokazał klasę teraz czas na drużynę.

0

Martino jest bezmyslnym trenerem , który trzyma się ciągle jednego składu . Ciągle opiera go na Messim xavim iniescie alvesie . Jest tyle możliwości , ale Tata jest słabym trenerem na klasę Barcy , potrzebujemy kogoś to potrafi postawić drużynę do pionu , każdy powinien czuć respekt . Na ale cóż zobaczymy co przyniesie nowy sezon bo ten jest stracony ...

0

Coś czuję , że Barcelona się dziś obudzi , dobrzy byłoby wygrać , ale jeżeli sie nie uda to chociaż przegrać z podniesionym czołem :)

1

Dani zawsze zostawia serce na boisku , nawet gdy mu nie wychodzi i to jest wlasnie piękno futbolu , osiagnij coś w życiu by krytykować innych .

3

To , że ktoś kibicuje Barcelonie rok czy dwa nie znaczy , że jest sezonowcem , każdy kiedyś zaczynał kibicować . Ważne żeby nie odwracać sie plecami .

0

Zaczynam bać się o środowe spotkanie z Królewskimi ...

0

Niech zaczną grać Tiki-takę z prawdziwego zdarzenie , czyli 5 podań na 5 metrach z których jedno otwiera drogę do brami , albo skończyć z tym i zacząć grac bardziej agresywnie , szybciej .

0

potrzebny nam trener , który będzie odważny i skończy ze "starą" Barcelona czyli klepaniem piłki w środku pola , potrzeba czegos nowego :)

0

Jak długo trzeba czekać na decyzję w sprawie odwołania ?

0

Barca musi się obudzić , przestać grać to co grała 3/4 lata temu, większość już wie jak grać przeciwko Barcelonie . Messi po kontuzji nie może się obudzić , trzeba dac mu czas niech siedzi na ławce wpuścić kogos innego. Trzeba także zainwestować w dziurawa jak ser obronę :) Barca odwołała się od kary UEFA ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?