0

jaki bezsens :O :O gdzie Toure i Messi ?

0

bedzie mecz

0

krakers27

jedziesz na mecz ?? bnilety około 150-200zł ja spróbuje załatwic numer z kas tych w Krakowie i mozna by było chyba zarezerwować se bilety :D

0

jak bedzie trzeba to pojade nawet dzien przed otwarcim kas :P

0

mam nadzieje ze Wisła rozjedzie Beitar ze 4:1 tak samo jak Lech i Legia rozprawili sie ze swoimi przeciwnikami...

za przeproszeniem je*** tych wszystkich "fanatyków" Wisełki... tak czy tak wybiore sie na ten mecz bo bliżej do Krakowa mamy niż do Barcelony :D

bilet na mecze z beitarem kosztowały 70zł (sektor A i B) dla gości... wiec z Barca beda gdzies około 150-200zł (sektor A i B) wysyłam do wielu z Was e-maile i proponuje zebrac jakaś grupe i razem byc na tym meczu... a co do chuliganów to skołujcie gaz pieprzowy i po sprawie... trybuny beda napewno dobrze strzeżone skoro przyjeżdża taka druzyna jak Barca :) Tyle co miałem do powiedzenia !! :D

Visca el Barca !! !! !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?