0

destro
dobrze napisane, POWINIEN.... ale nie każdy odpowiedni poziom koncentracji wykazujesz, bo jak nazwiesz to co zrobił łysy w 20 sekundzie meczu z realem na SB (na szczęscie mecz wygrany 3-1)?

0

Moim zdaniem bramkarz Barcy powinien :
- grać świetnie nogami
- rządzić na przedpolu (wszystkie rzuty rożne/wolne do 5 czy nawet 7 metra powinny być jego-mamy niskich zawodników do obrony przed stałymi fragmentami)
- wykazywać odpowiedni poziom koncentracji

0

http://www.fifa.com/mm/document/worldfootball/clubfootball/01/37/04/28/law12-en.pdf
Kodeks mówi:
"If a defender starts holding an attacker outside the penalty area and continues holding him inside the penalty area, the referee must award a penalty kick." (gimby nie zrozumiejo xD)

Tak więc Navas oszczędź wstydu, najpierw ta piękna symulka i nurek którego nie powstydziłby się Young czy Neymar z pucharu konfederacji, a teraz jeszcze nieuzasadnione pretensje.

0

obydwaj prowadzili już mierdy :) tam nie biorą trenerów przypadkowych :)

0

hahahhahahahhaha o kurde faul na navasie ahhahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahhahahahahhahahahahahhahahaha nie no co jak co ale trener angoli narzekający na rzekomy faul ...wstyd i tyle...pogódź się pan że zostaje panu tylko liga...jak co roku w przypadku city. Nie żebym był pewny siebie ale po dzisiejszym meczu mam ku temu podstawy.

0

Alves zawsze był mocny w gębie :) jeden z moich ulubieńców, ma swój charakter i za c***a go nie zmieni :) to mi się w nim podoba.

0

na pewno nie z mojej strony, Alves jako boczny obrońca siał większe zagrożenie niż Alexis skrzydłowy. Nasz Sanczizik grał dziś bardzo mało odważnie.

0

Taką Barcę chcemy oglądać, Łysy na poziomie, Alves majstersztyk już mu nawet te wrzutki wybaczymy, środek pola pełna profeska i opanowanie, świetnie rozegrany mecz.

0

Za co chcecie go zmieszać z błotem ? Normalna wypowiedź, wyraził swoje zdanie, można się z nim zgadzać lub nie.... Ja się nie zgadzam, ponieważ sądzę, iż rok temu byliśmy gorsi niż teraz . Nie jeździ po nikim , mało tego rzuca pochwały w stronę Messiego i innych..

0

Bardzo podoba mi się takie nastawienie Navasa, zobaczymy jutro prawdziwy spektakl.

yVamos !

0

Mentross ahahahaha skąd wiesz :D ?

0

no i nie wyszło ,a miał być zajebisty wykresik funkcji liniowej jak mnie pani Chmielewska uczyła..taki chuj....

0

0

City nas pewnie rozjedzie, według mnie jedyną opcją jest zagranie formacją 4:2:2:2 : bramka VV obrona Alves, Bartra, Pique, Alba , defensywni pomocnicy Sergio, Song ; tuż przed nimi Messi i Cesc/Iniesta; skrzydła Sanchez, Neymar

Tutaj nie można dopuścić by piłka przeszła pomiędzy linię pomocy a obrony, pomocnicy muszą zagęścić środek pola, a skrzydłowi zapierdalać w obronie, pomagać nawet defensywnym pomocnikom o bocznych obrońcach nie wspominając.. Jeśli się otworzymy to dwumecz będzie rozstrzygnięty na Etihad...zagrać bardziej z kontry. Wiem że to nie nasz styl ale takie są realia...a i jeszcze jedno, podwójna asekuracja Leo bo on zaczyna akcje konstruować nawet na 40 metrze, 2 lata temu poszła kontra z Chelsea z jego straty, o tym trzeba pamiętać.

0

Niepokoiły mnie dzisiaj dziury pomiędzy pomocą a obroną..gdy piłka przeszła Sergio to praktycznie Valencja wchodziła jak w masło 3-5 zawodnikami..

I Messi któremu się biegać nie chce od jakiegoś czasu.. (tak dokładnie to od dwóch lat)

0

choć przez jeden mecz moje oczy zostaną oszczędzone nieobecnością marszczerano

0

brawo Alves ! trzeba powiedzieć tym piknikom i sezonowcom jak się powinno wspierać zespół !

0

hehe kocham tą waszą pewność siebie w przerwie meczu..haha
"będzie 4-1" , "na bank wygramy, obstawiam 3-1"

haha no i jest

0

a ja się nie ciesze, wypad mierdy na swoją stronę!
NIE dla prześcieradeł !!!!!!!!!

0

W artykule jest mowa o biletach na Etihad Stadium :) więc twój komentarz troszkę nie na miejscu

0

@Adios oooo niszczą mienie...co to to nie kolego, chyba żeś się za dużo tvn'ów naoglądał i gówno prawdy naczytał. Banda idiotów tak ? to ciekawe niby kim ty jesteś jak takie brednie wypisujesz... 98% grup ultrasów nie wyrządza nikomu żadnej krzywdy (ustawek nie wliczam bo jeśli się lubią bić to się biją w usatwionych miejscach i tyle), wyjątki się niestety zdarzają (wojna w krakowie)..ale co poradzisz..skoro twierdzisz że doping na camp nou jest OK to musisz wyciszyć głos w fifie bo tam faktycznie jest głośno.. Według mnie jedyne czego Barcelona potrzebuje to ultrasi..bo chyba jesteśmy jedynym klubem w Europie który takich nie posiada...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?