matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kazragore na tej stronie też taka była skala ale z tego co wiem, to musieli ją zmienić bo nie mają praw autorskich żeby używać 1-20. Ale to sobie mnożysz. Np balance 75 to 15 w skali Fma. Passing 50 to 10 itp czyli dzielisz na 5.
0
@Kazragore A tak z ciekawości po co Ci akurat on?
0
Staty jakby nie było ma lepsze od Daviesa w tym sezonie.
0
@Esteban_ Bodybilder.
2
@FCBMati10 W tym sezonie jeden z najlepszych obrońców w defensywie. Statystyki to potwierdzają. On się wypowiedział że chce przejść do historii jako legenda piłki i nawet w złotą piłkę celuje i bardzo mocno pracuje nad grą w obronie i efekty widać.
0
@gumaz Czemu Karmowski wrak?
0
@ThugDave tak o niego mi chodziło
0
@Herato Ten lysy napastnik z Włoch sklep wyleciało mi nazwisko z głowy hehe
0
@LukaszFan Ale czy są jacyś wybitni powiedzmy do wieku 26/27 lat? Ja takich za bardzo nie widzę.
2
Nie macie wrażenie że bieda z dobrymi bramkarzami? Niby to tylko wyceny ale faktycznie mam wrażenie że nie ma żadnych nowych młodych "Casillasów, Buffonów" itp
https://www.transfermarkt.pl/spieler-statistik/wertvollstespieler/marktwertetop/plus/0/galerie/0?ausrichtung=alle&spielerposition_id=1&altersklasse=alle&jahrgang=0&land_id=0&kontinent_id=0&yt0=Poka%C5%BC
2
@Krzysztof1987 transfermarkt bardzo patrzy na wiek zawodników. Balde nie gra tak źle jak tu wielu pisze. Ma już 4 asysty to jakby nie patrzeć jeden z najlepszych wyników z lewych obrońców w Europie.
1
Tymczasem Yamal z nową wartością 180 mln! Więcej warty niż Mbappe który wartość ma 160 mln!
https://www.transfermarkt.pl/spieler-statistik/wertvollstespieler/marktwertetop
Wow Cubarsi 70 mln!
Ogólnie ładne wzrosty u nas. Raphinha, Casado, Pedri czy nawet Balde wyżej.
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/startseite/verein/131
0
@Mitch_Atleta To kogo byś wiedział za Lewego? Wydaje mi się że u nas pasowałby Lautaro.
0
@michal26 Chyba jednak tyle mu dadzą bo tyle mają Mbappe i Belinhgam
0
To ile obstawiacie jeśli chodzi o nową wycenę Yamala? Ja obstawiam 170 mln.
https://prnt.sc/yDihPfMm_LQ6
0
@NoziX1 i Ferminowi
0
Jutro nowe wyceny na Transfermarkt ligi hiszpańskiej. Yamalowi na pewno wzrośnie wartość do min. 160 mln nieźle...
0
@19Macio93 ale 4 asysty ma mało kto ma wiecej w Europie na tej pozycji
1
@Kapitan9 Kurde jak lepszy fizycznie od Araujo to brzmi przerażająco.
0
Szkoda że nas nie stać na Kenan Yıldıza.
0
@LukaszFan Jak na Boxdela to niezły film, nawet z tego co sprawdziłem to bardzo cisną teraz Wardęge na Insta w komentarzach.
1
@Dari0G Ale sugeruje i wypowiada się bardzo krytycznie odnośnie Boxdela prawie stawiając go na równi z byciem PDFem.
1
@LukaszFan Też właśnie mi się nie chce już tego śledzić ale mam takie samo zdanie jak Ty. W sensie że macał nastolatki Wardęga i odnosi się do tego że to były żarty a z Boxdela robi najgorszego.
0
Tak w skrócie to Boxdel wyjaśnił Wardęge czy na odwrót?
1
A nie zaczęliśmy czasem przegrywać jak Gerard Martin przestał grać? W tym upatrywałbym się tą fatalną serie.
0
@Eklerek Trudno się nie zgodzić.
4
Salah pierwszym piłkarzem w historii, który zrobił double double w lidze przed świętami Bożego Narodzenia. 13 goli 10 asyst.
6
Raphinha sezon życia 11 goli.
Beznadziejny Mbappe 10
0
Ten cały Dibua chyba wystraszony i zdziwiony jak Usyk powiedział na spokoju że nie ma żadnego problemu na walke z nim.
0
A Usyk kończy karierę?