0

Ale ja nie widziałem żadnego newsa o jego rehabilitacji ;/

0

Co z Rafinhą? Trochę szkoda że żadnych newsów nie ma jak przebiega jego rehabilitacja. Kurde jakby na przykład Messi czy Neymar leczył taki uraz to codziennie byśmy o nich czytali ;/

0

Dałem za 100 zł handicap na Barce i Inter. Oj będzie ciężko ;/

0

Dzięki wielkie. Oszuści z player.pl mnie oszukali pozdro

0

Czy isntieje jakiś link który działa dobrze? ???

0

I tak jest od minuty :|

http://screenshot.sh/oBDbcthiKSb4V

0

Prosze o dobry link.

0

Wyłączyłem. Cały czas mi pisze że nie mam silverlight chodź go zainstlowałem kilkukrotnie.

1

Wykupiłem konto na player.pl i nie działa mi na żadnej z trzech przeglądarek :|

0

Szkoda że obraz ucięty ;/

0

0

Na mozilli instaluje wtyczkę silverslight odswieżam mozille i pisze cały czas to samo że musze to zainstalować ehehhh

0

Wykupiłem transmisję na player.pl i się cały czas ładuje i tylko na chwile włacza transmisje :| Ehhh oszuści ;/

0

Ja cisne 6 sezon w FM 15 :D

0

Mam to zainstalowane a i tak mi to wyskakuje ;/ Ktoś wie o co chodzi ;/ ?



http://screenshot.sh/mGTEeJ6q6uUYp

Na operze u góry widnieje mi taki pasek

http://screenshot.sh/m9eWyWXczusxz

Pomóżcie

Na operze już działą. Nie używam nigdy opery ale jak ktoś wie czemu nie działa mi na mozilli to możecie napisać pozdro

0

I gra ktoś z Was w nowego FMa Barcą? Jak tak to jak Wam idzie, jak wrażenia?

0

Dzięki Wam za szybką odpowiedź.

0

Jak się nazywa ta stronka gdzie za 10 zł miesięcznie można oglądać La Lige? Da się wykupić to sms?

0

Dzięki wielkie!

0

Skąd mogę ściągnąć ostatni mecz z Realem?

0

Skąd mogę ściągnąć wczorajszy mecz?

2

Dzięki wielkie! To zabieram się za oglądanie

1

Panowie i Panie mam wielką prośbę. Dzisiaj pierwszy raz nie oglądnąłem El Clasico od 15 lat. Chciałbym obejrzeć jakiś super skrót w HD i bardzo obszerny. Polecicie coś?

4

Mam nadzieję że zagramy takim wyjściowym składem.

http://www.footballuser.com/1367470/FC_Barcelona

Messi niech wejdzie z jednego z pomocników około 60 minuty.

0

A ja mam inną opinie i jak dla mnie to są przekombinowane i niezbyt ładne.

0

Tylko żeby nie było płaczu jak Neymarowi dadzą najwyższy kontrakt na świecie zaraz po Messim :)

2

Mam nadzieję że Lucho nie wystawi Munira ani Sandro i zagramy tak.

http://www.footballuser.com/1360699/FC_Barcelona

0

Ma ktoś już z Was FMa 2016 wersje beta?

0

Troszkę zdominowałem grupę :)

http://screenshot.sh/odTXlkYYRyNW3

0

Wiecie co. Moim zdaniem Arda Turan będzie jednym z najlepszych transferów w historii Barcy. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?