matix457
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez odejdzie z Barcy jak Ibra :D Nie będzie się godził na skrzydło, bo Messi musi mieć szpicę. A po druge Suarez za wysoki na Barcelonę :D Oni wolą po 170 cm na ataku (Messi, Neymar, Pedro wcześniej Villa) :D
0
Obecnie Gryzoń bez formy. Za czasów Live był crackiem, a teraz przeciętniakiem, nawet Benzema go zjada obecnie. Niech szuka formy, bo w formie to najlepsza 9 świata obok Aguero/Ibry
0
Tak samo jak Laskowski zawsze komentuje Real i jeździ po Realu :D Coś za coś :D A to że nie jest kibicem Więcej niż klubu, nie znaczy że jest chu*em :D Ale obiektywizm by się przydał :P
0
Ale jest Neymar, Messi, Busquets, Alves, Alba :D
0
Neymar ''Nurek'' Junior zanurkuje i będzie karny :D
1
7 w lidze już w tym sezonie.
0
Dokładnie, a przyjdzie jakiś remis czy porażka i będą sprzedawać pół składu. Z resztą to samo dzieje się u nas na stronie Realu :D W sumie na każdej polskiej stronie znanego dużego klubu tak jest.
0
Ale ilu piłkarzy zmarnowało swoje kariery właśnie przez to, że nie przykładali się do treningów. Cristiano akurat tego zarzucić nie można. Przychodzi pierwszy, wychodzi ostatni. Do tego po meczach różnorodne regeneracje, sauny, baseny itp. Co do tego, że Messi ma to coś to się zgodzę. Ma po prostu dar od Boga jak już wcześniej napisałem. Irytuje mnie tylko to, że jak ktoś tu ma odmienne zdanie to się go zje i wyzywa od gimbusów.
0
Ronaldo jest kompletny. Ma wzrost, siłę, szybkość, skoczność, uderzenie i jest tytanem pracy. Ciągle mu mało. Lionel ma wielki talent, dar od Boga, a mało który piłkarz taki dostaje. I taka jest różnica. Obaj są wyjątkowi. Wskaż mi innych zawodników na takim poziome.. Nie wskażesz, bo po prostu w obecnie takich nie ma. Jest Messi, Cristiano, za nimi w tyle reszta.
0
Ile Messi ma meczy i bramek, asyst w oficjalnych meczach w Barcelonie? (wszystkie rozgrywki)
0
Przecież z mojej strony to była ironia :D
0
I bądź co bądź graty dla Leo za pobicie rekordu. Jako kibic Realu mam nadzieję, że CR7 jak najszybciej pobije Zarre i będzie na drugim miejscu, bo Leo raczej nie dogoni ;D
1
Masz rację. CR7 to dno. Najgorszy piłkarz w historii. Tylko 276 goli w 264 oficjalnych meczach w Realu Madryt.
0
Z tym że Ronaldo w 2004 już zaczął czarować w MU. Co prawda nie wiadomo jak by się jego kariera potoczyła, jak by spędził ją w Realu. Prawda jest taka, że w Premier League stał się lepszym piłkarzem, po czym trafił do Realu.
0
Ale przecież prawdę napisałem. Messi potrzebował 10 lat, Ronaldo gra w La Liga 5 lat i ma tylko 50 goli straty. Następny sezon i też prześcignie Zarrę, ale Messiego nie dogoni. Więc raczej Ciebie powinienem zapytać się, czy ''jesteś normalny'' ;)
2
Messi potrzebował 10 lat na pobicie rekordu. CR7 gra w Realu 5 lat i ma tylko około 50 bramek mniej w lidze. Jak by Ronaldo grał w Realu od 2004 to teraz byłby wysoko przed Messim. Co nie zmienia faktu, że Messi to jeden z najlepszych graczy w historii. Z resztą Ronaldo też.I nie ma co pisać, że CR7 lepszy albo że Messi lepszy, tylko cieszyć się że obaj grają w naszych czasach i możemy ich podziwiać :)
0
No i co z tego, z resztą i tak najlepsza 9 świata gra na skrzydle co mecz, to nawet jak by grał od 1 kolejki to by miał maks 2-3 gole :D
6
Podobno macie najlepszy atak w lidze a tym czasem:
Messi Suarez Neymar = 17 goli w lidze
Ronaldo = 20 goli w lidze
Bale Benzema James= 18 goli w lidze (więcej niż ''wielkie'' trio Barcy (chyba na papierze)
Barcelona = 25 goli w lidze
Ronaldo = 20 goli w lidze (sam ma prawie tyle co cała Barca)
2
Hahaha karny, ale słuszny tym razem :D była ręka :D
1
James 5 asysta, Ronaldo 6.
3
Chciałbyś być takim ''pedałkiem'' jak on :D
PS. Marny troll :D
1
Ale wy płaczecie z tym spalonym. A co, Ronaldo ma podejść do sędziego z tekstem: ''Panie sędzio, anuluj pan gola, bo był spalony''? Hipokryzja.
1
6 asysta CR7 w lidze
1
Cristiano Ronaldo asysta
1
No i po meczu James z główki gol
0
A lewy dołoży 4-5 w rewanżu z Gibraltarem, zostanie królem strzelców eliminacji z 9 bramkami, Polska nie awansuje na EURO i o Miliku nikt nie będzie pamiętał :D
0
Ale wiesz, lepiej widzieć Polskę na miarę wysokiej pozycji, niż oglądać plecy jakichś Gabończyków czy Wietnamczyków albo innych wynalazków o których nikt nic nie słyszał :D
0
w 2010 to było.
0
Mam pytanko. Czy ewentualny awans Polski na Euro 2016 i dobre wyniki w meczach towarzyskich po drodze wystarczyłyby na awans Polski do pierwszej 20 (może 25) rankingu FIFA?
1
I jak tam emocje ludzie? :D Beka z tych co zapłacili polszmatowi 4 dychy za walkę :D