18 sierpnia 2014, 20:23
0
Podaj link :):):):):)
1 lipca 2014, 11:45
Działa wam transmisja?
22 maja 2014, 13:02
2
Hmmm... Wszędzie transmisja zaczyna się o 13:30, chyba transmisja będzie od momentu sesji zdjęciowej itd.
3 czerwca 2013, 19:02
WItamy w Barcelonie ! ;) VeB !
10 kwietnia 2013, 22:43
Niesamowite ! Ależ emocje ! Dziękujemy Panowie ! ;) Visca el Barca y Visca Catalunya ! ;)
18 grudnia 2012, 21:05
1
Brawo Abi ! ;) VeB !
2 lipca 2012, 15:47
Brawo Andres ! Należy ci się ;) VeB !
5 grudnia 2012, 22:30
Oby to nie było coś poważnego ;/
13 czerwca 2012, 06:53
Dziekujemy Gabi ! Powodzenia ;) VeB !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Podaj link :):):):):)
0
Działa wam transmisja?
2
Hmmm... Wszędzie transmisja zaczyna się o 13:30, chyba transmisja będzie od momentu sesji zdjęciowej itd.
0
WItamy w Barcelonie ! ;)
VeB !
0
Niesamowite ! Ależ emocje ! Dziękujemy Panowie ! ;)
Visca el Barca y Visca Catalunya ! ;)
2
Hmmm... Wszędzie transmisja zaczyna się o 13:30, chyba transmisja będzie od momentu sesji zdjęciowej itd.
1
Brawo Abi ! ;) VeB !
0
Brawo Andres ! Należy ci się ;) VeB !
0
Oby to nie było coś poważnego ;/
0
Dziekujemy Gabi ! Powodzenia ;) VeB !