30 października 2010, 23:00
0
pique dostał już żółta?
25 października 2010, 18:20
Mes que un club
3 października 2010, 19:56
jest MESSI jest zwycięstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!
22 września 2010, 20:32
jak tak dalej pójdzie to będzie słabo najwyżej remis ale oby nie
27 sierpnia 2010, 11:25
wszystkiego co najlepsze, i dalszych sukcesów
9 sierpnia 2010, 18:37
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
pique dostał już żółta?
0
Mes que un club
0
jest MESSI jest zwycięstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
jak tak dalej pójdzie to będzie słabo
najwyżej remis
ale oby nie
0
wszystkiego co najlepsze, i dalszych sukcesów
0
pique dostał już żółta?
0
wszystkiego co najlepsze, i dalszych sukcesów
0
komentujcie
0
jest MESSI jest zwycięstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
jak tak dalej pójdzie to będzie słabo
najwyżej remis
ale oby nie