matrixxx8
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chojnice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skąd wiesz, że w smartfonie? Może ma Nokie 3310? ;D
0
To są wypisane pozostałe pojedynki tej kolejki.
0
Kolejne losowanie przed półfinałem.
0
Nic nie rozumiecie. Ciągle wjeżdżacie na tego Bale i kasę za niego, na kasę dla Ronaldo i bardziej zajmujecie się finansami Realu niż grą Barcy ...
W dzisiejszych czasach nie ma czegoś takiego jak wartość zawodnika, cena rynkowa etc. liczy się to kto się po niego zgłasza i jak sam piłkarz podchodzi do kwestii przejścia do jakiejś druzyny. Dla przykładu Kevin Prince Boateng poszedł z Milanu do Schalke za 15 baniek, ale jeśli zgłosiłby się po niego Real, Barca, Manchester czy Chelsea wówczas ta kwota wynosiłaby ok. 25-30 mln. A gdyby wyżej wymienione zespoły nie miały takiego parcia na Neymara i zgłosiłoby się po niego Porto czy Napoli to jego cena wahała by się w granicach maxymalnie 15-20 mln, albo i jeszcze mniej.
0
No a co to za różnica adasFCB? Chodzi o wpływ gotówki do kasy Atletico rozumiesz? Jeśli Thiago odejdzie za 18 mln to tez powiesz, że się puścił? Skoro Falcao odszedł za 60 mln chyba, to nikt normalny nie sprzeda im świetnego napastnika za 2 mln ...
0
A czy ja chłopie powiedziałem, że Rossel go sprowadził? Villa to był mój ulubiony zawodnik w Barcelonie, więc wiem, że przyszedł za kadencji Laporty i to akurat nie był przepłacony transfer według mnie, bo na te czasy 40 mln to wcale nie tak dużo za najlepszego strzelca w historii hiszpańskiej reprezentacji ... Po drugie chodziło mi o to, ze jeśli odejdzie Thiago za 18 to wydadzą 30 na kogoś kto i tak nie bedzie od niego lepszy + trzeba będzie mu dać więcej kasy za sezon niż Thiago, to chyba lepiej przekonać Thiago, żeby został i wszystko co można dorzucić na Silvę prawda? I nie wiem dlaczego mówicie o 5 mln za Ville skoro może byc tak, że oddaliśmmy go za 2 ...
0
To jest kpina ... Ten Rossel wydaje niebotyczne sumy na piłkarzy, a daje odchodzić swoim zawodnikom za grosze. Abidal potraktowany jak śmieć odszedł za darmo, Valdes odejdzie za darmo, Villa za 2 mln do Atletico, które puściło Falcao za nie wiadomo jaką kasę. Wszyscy by na tym chcieli zarobić, przypomnijcie sobie jak Porto podbiło cenę za Falcao gdy z Madrytu odszedł Aguero, a nasza Barca jak Caritas ... Lomban sam wykupił swój kontrakt za !! 50 tys. euro !!, jeszcze niech Thiago odejdzie do kommpletu, wtedy nie wiem kto będzie grał. Przy poważniejszej kontuzji Xaviego tracimy cały sezon i nie mamy ani jednego pucharu. Żaden środkowy pomocnik z zewnątrz nie rozumie gry Barcelony i to jest smmutne, bo nawet nie ma kogo ściągnąć. Puścimy Thiago za 18, a sprowadzimy Christianka z Ajaxu za znając życie Rosselowe ok. 30 mln, bo "wielki talent". Jestem załamany, jak zobaczyłem kwotę transferu Davida to z rozpędu pomyślałem, że dzisiaj może jest ten dzień niewiniątek w Hiszpani, ale nie, to jest niestety realny koszmar. Nadrzędnym celem powinno być według mnie przekonanie Thiago do pozostania w Barcelonie i gdy to się uda, zaproponowanie 50 baniek za Thiago Silve, bo to jest jedyny pewny gość który się sprawdzi na tej pozycji. Lepiej wydać 50 baniek na pewniaka niż 35 na niewiadomo tak naprawdę kogo, bo za ŚO wszyscy z Barcelony będą zdzierać, bo doskonale wiedzą w jakiej jest sytuacji, tak jak wszyscy w tym okienku powinni zdzierać z Atletico za napastnika.
0
Jak ma taki problem to mógł nie wychodzić z grupy w LM i miałby spokój. Wielki Mourinho ...
0
Zgadzam się z Hubertem, obojętnie jaki by nie był skład jednej czy drugiej drużyny, to są wszyscy wielcy i równorzędni piłkarze.
0
Ile można go bronić? Zrozumcie, że on nie jest wcale taki święty. Nie bądźmy hipokrytami ...
0
Oliver Kahn ;D To by był duet ;D
0
Ludzie nie bądźmy przepełnieni taką nienawiścią ... Niech wygra Madryt, a Ci z fioletowej strony niech piszą sobie co chcą ! Ja dzisiaj w stu procentach będę za Realem, mimo tego, że wczoraj cały ich biały i nie tylko ich świat był przeciwko nam. Czy te trzy lata nie nauczyły was pokory? Czy te trzy dłuuugie lata nie nauczyły was czegoś? We're not indestructible! Jesteśmy Barcelonismo i pokażmy to teraz całemu światu. Chelsea w finale jest bez szans, bez tych zawodników, którzy pauzować będą za kartki w Monachium i z kimkolwiek zagrają, czy to będzie Real czy Bayern przegrają. Jestem za Realem z tego względu, bo wierzę, że Oni im pokażą co znaczy gorycz porażki, wysokiej porażki, wręcz pogromu. Wierzę, że Madryt zniszczy Chelsea, bo ja nie jestem przeciw komuś, ale jestem za futbolem, który w sobotę nam zaprezentował Real Madryt na Camp Nou. My za rok tu wrócimy i wierzę, że zgarniemy potrójną koronę, bo ta Barca na to zasługuje. Pep zostanie!
VAMOS BARCA ! CAMPEONES !
0
Oziluz tez mówił, że woli Barcelone, a poszedł do Madrytu i gra pierwsze skrzypce
0
Macie swój 94 rok !! VAMOS BARCA !! ŚWIAT JEST BORDOWO GRANATOWY !!!
0
Dzięki. Ostatnio byłem nie na bieżąco i szczerze mówiąc uważam swoje pytanie jak na kibica Barcelony, że było nie na miejscu ... Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam ;)
0
Czyli rozumiem, że my jesteśmy gospodarzem finału i gramy w pierwszym komplecie, a Manchester w strojach wyjazdowych tak? Proszę o szybką odpowiedź ;)
0
Hola Cules. Leci Barcelona na Sport Klubie czy jakiś inny mecz o 20.30?
0
Hola Cules. Czy Barcelona leci na Sport Klubie o 20.30 czy inny mecz?
0
Nasz generał wygląda trochę jak ten dziadek z tym kotem od smerfów. VISCA el BARCA, VISCA el XAVI HERNANDEZ
0
I żebyście mnie tu nie zjedli, wiem, że van der Wiel i Denilson to dwie rózne pozycje.
0
Wolałbym van der Wiela na obronę. Niech przyjdzie Cesc chociaż trochę mnie wkurzył brakiem charakteru, temperamentu i zdecydowania.
0
A w ogóle jak to nie jest w stanie prowadzić drużyny 22 gwiazd jak prowadzi taką drużynę i wszystko z nią wygrywa!
0
I po co się grzejecie? W Realu tez jest tylu dobrych piłkarzy, a jakoś nie każdy trener mógł ich prowadzić z dobrym skutkiem ...
Barca jest wielka, bo to Barca. Real jest wielki, bo to Real. Tak samo Mou i Pep. Ibra jest wielkim piłkarzem, ale w stolicy Katalonii są lepsi i to go boli! Nigdy nie osiągnie tyle co Pep, ani jako piłkarz, ani jako trener, ani jako człowiek. Pep ma charyzmę, lecz jednocześnie ma kulturę, Zlatan ma tylko charyzmę, niestety. Jak potraktowano Eto'o? Też się zachowywał jak ten prostak? Nie! Tu pokazał klasę on na zawsze pozostanie tą jedyną "9" w moim sercu ! Wielki Eto'o!
"Będę biegał jak czarny, żeby żyć jak Biały." Samuel Eto'o
VAMOS BARCA !
0
Normalne zachowanie Pique poproszono go o coś, więc to zrobił, a nawet na końcu grzecznościowo zapytał czy powtórzyć po Kastylijsku. Ramos? Jak burak i wieśniak przyczepił się da Katalonii i widać jaki mu gul skoczył. Nie ma się co przejmować, jest jak jest. Gerard może i jest zadziorny i nie raz nieprzychylnie mówił o madritistas, ale nigdy w sposób chamski i bezczelny. Uważa, że Barcelona jest lepsza, a kto temu zaprzeczy, nie mówię tu o historii, bo Real ma więcej trofeów ale teraz ...? No kto zaprzeczy?
VAMOS BARCA ! CAMPEONES !
0
Nie piszcie już o nim ... za dużo powiedział na temat Barcy, starczy ! Ja już mam go dosyć i cieszę się, że miał taki debiut. Niech go fani Interu zjedzą na derbach.
PRECZ ze ZLATANEM !!!
0
To był ważny mecz, ale ja się ciesze, że przegrali ten ważny mecz w najmniej ważnym turnieju.
Lepiej przegrać w Pucharze Króla, niż np. w LM czy La Liga.
Teraz przynajmniej wiecie, co czuł Real na każdym kroku przez te jak na razie 1,5 roku dominacji Wielkiej Barcelony ... a to jeszcze nie koniec tej dominacji, gwarantuję !
GRANDE BARCA ! CAMPEONES !!
0
a kto tam wszedĹ na bramkÄ do nas? jakaĹ rodzina Sergio?
0
Gramy z białymi 29 listopada (niedziela) o godzinie 21 !
0
o której my gramy z Białymi?
0
Mam bardzo ważne pytanie o której 29 listopada gramy z Realem?