O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły BARCELONA, Liverpool, Ajax
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 4183
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 12

Komentarze

5

mizeria, bo z ogórków :D

0

Żartujesz? Wyglądają normalnie.
Odnosisz bardzo dziwne wrażenie...

0

Właśnie dzisiaj skończyłem świętowanie trypletu a tu okrutny poranek umila news o tym, że Lucho i Alves przedłużają kontrakty :)

0

Cules, pomóżcie.
Nie będę mógł oglądać w sobotę meczu jak i celebracji z wręczeniem pucharu wlącznie. Będę mógł gdzieś znaleźć to na necie do obejrzenia bądź ściągnięcia? Powtórki w TV odpadają bo nie mam C+. W końcu cały rok się na to czeka i nie mogę tego nie zobaczyć :)

0

Dokładnie tak!

Zobacz wszystkie

5

mizeria, bo z ogórków :D

4

Laskowski komentuje, fajnie :)

2

MASCHERANO!!! Co za gość!!! Najlepszy DP na świecie.

1

Nie, nie zagrał.

0

siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?