0

@gaq Gdzie Felix? Z wstępnych informacji wynika, że to tylko stłuczenie .

28

@AlvaroHanso czy to jest powód do dumy ? Nawet jeżeli to byli Polacy to taki występek nie wpływa na wszystko czego Polska jako naród dokonała w historii. Wstyd z bycia Polakiem świadczy o braku wiedzy historycznej czyli braku podstawowej wiedzy którą, każdy powinien posiadać. Jest to tożsame z brakiem jakiejkolwiek wiedzy. Ale to moje opinia.

0

@normasubiektywna nie powinno być "mld" ?

0

Trzeba poczekać na powrót Ansu

0

Messi trochę samolubnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?