Inter jeszcze nie sfinalizowal transferu a kibice wraz z dzialaczami swietuja ze Barça przez taka polityke transferowa zyska Ibre a oni maja w zamian o wiele wiecej Eto'o hleb + 50 melonow. A Loaporta krytykowal Real po tym transferze jego beda krytykowac, jesli cena tego transferu okaze sie prawda to z pewnoscia zblizy sie do ceny Krystynyy jakas gazeta napisala ze Barça wycenila eto'o na 35mln + 50mln i wartosc wypozyczenia hleba wychodzi niezla sumka :) oby Ibra byl wart tylu pieniedzy i tych zawodnikow
Inter jeszcze nie sfinalizowal transferu a kibice wraz z dzialaczami swietuja ze Barca przez taka polityke transferowa zyska Ibre a oni maja w zamian o wiele wiecej Eto'o hleb + 50 melonow. A Loaporta krytykowal Real po tym transferze jego beda krytykowac, jesli cena tego transferu okaze sie prawda to z pewnoscia zblizy sie do ceny Krystynyy jakas gazeta napisala ze Barca wycenila eto'o na 35mln + 50mln i wartosc wypozyczenia hleba wychodzi niezla sumka :) oby Ibra byl wart tylu pieniedzy i tych zawodnikow
Juz mam dosyc niektorych komemntow ze Eto'o to Eto'o tamtoo ze ma swoje kaprysy itp. spojrzcie z innej perpektywy chwaliocie Ibre ale z pewnoscia nie jest wart 50 melonow + E2 i hleb na 1 rok dla mnie Zlatan to drewno moze wysoki silny i ma swoje gabaryty by pograc w gale poprostu liga wloska przygotowywuje pilkarzy pod wzgledem fizycznym, niestety do Barcy nie pasuje umie grac glowa fakt no ale bez przesady messi tez umie udowodnil to w finale LM. Piszecie bzdury o Zlatanie wytlumaczcie mi to dlaczego mial wiecej w poprzednim sezonie zoltych kartek od obroncow bo to taki placzek w podobie Krystyny biega potyka sie o wlasne nogi symulant nie widze go w Barcelonie potrzebny nam ktos kto gra szybka wymina pilki umie zakolowac w polu karnym ktos taki jak Villa albo henry na szpicy a Ribery na skrzydle za taka cene z pewnosci mielibysmy riberyego na skrzydlo a jak bysmy dolorzyli np 75mln +eto i hleb na rok to mieliobysmy ville i silve no wiem klub nie chcialby zbroic valenci w rasowego napastnika WIEC ZASTANOWCIE SIE ZANIM COS NAPISZECIE O IBRZE OBEJRZYJCIE FILMIK NA YOU TUBIE NICZYM NIE ZACHWYCA MARNUJE TZW 10 ITP
Juz mam dosyc niektorych komemntow ze Eto'o to Eto'o tamtoo ze ma swoje kaprysy itp. spojrzcie z innej perpektywy chwaliocie Ibre ale z pewnoscia nie jest wart 50 melonow + E2 i hleb na 1 rok dla mnie Zlatan to drewno moze wysoki silny i ma swoje gabaryty by pograc w gale poprostu liga wloska przygotowywuje pilkarzy pod wzgledem fizycznym, niestety do Barcy nie pasuje umie grac glowa fakt no ale bez przesady messi tez umie udowodnil to w finale LM. Piszecie bzdury o Zlatanie wytlumaczcie mi to dlaczego mial wiecej w poprzednim sezonie zoltych kartek od obroncow bo to taki placzek w podobie Krystyny biega potyka sie o wlasne nogi symulant nie widze go w Barcelonie potrzebny nam ktos kto gra szybka wymina pilki umie zakolowac w polu karnym ktos taki jak Villa albo henry na szpicy a Ribery na skrzydle za taka cene z pewnosci mielibysmy riberyego na skrzydlo a jak bysmy dolorzyli np 75mln +eto i hleb na rok to mieliobysmy ville i silve no wiem klub nie chcialby zbroic valenci w rasowego napastnika WIEC ZASTANOWCIE SIE ZANIM COS NAPISZECIE O IBRZE OBEJRZYJCIE FILMIK NA YOU TUBIE NICZYM NIE ZACHWYCA MARNUJE TZW 10 ITP
Samuel Eto'o zaakceptował warunki kontraktu przedstawione przez Inter Mediolan. Kameruńczyk będzie zarabiał 10 milionów euro za sezon plus bonusy. Włoskie media podają, że do oficjalnego ogłoszenia pozostały już tylko godziny.
Juventus Turyn jest bliski transferu Martina Caceresa z FC Barcelony. Jednak najpierw "Stara Dama" chciałaby pozbyć się defensywnego pomocnika Christiana Poulsena.
Komentarze
0
Mam Nadzieje ze ta kontuzja Messiego to też jakiś żart Prima Aprilisowy
0
lepiej by bylo dac 90mln valenci za Ville i Silve i sprzedacx eto za 25 baniek
0
Inter jeszcze nie sfinalizowal transferu a kibice wraz z dzialaczami swietuja ze Barça przez taka polityke transferowa zyska Ibre a oni maja w zamian o wiele wiecej Eto'o hleb + 50 melonow. A Loaporta krytykowal Real po tym transferze jego beda krytykowac, jesli cena tego transferu okaze sie prawda to z pewnoscia zblizy sie do ceny Krystynyy jakas gazeta napisala ze Barça wycenila eto'o na 35mln + 50mln i wartosc wypozyczenia hleba wychodzi niezla sumka :) oby Ibra byl wart tylu pieniedzy i tych zawodnikow
0
Inter jeszcze nie sfinalizowal transferu a kibice wraz z dzialaczami swietuja ze Barca przez taka polityke transferowa zyska Ibre a oni maja w zamian o wiele wiecej Eto'o hleb + 50 melonow. A Loaporta krytykowal Real po tym transferze jego beda krytykowac, jesli cena tego transferu okaze sie prawda to z pewnoscia zblizy sie do ceny Krystynyy jakas gazeta napisala ze Barca wycenila eto'o na 35mln + 50mln i wartosc wypozyczenia hleba wychodzi niezla sumka :) oby Ibra byl wart tylu pieniedzy i tych zawodnikow
0
edni mowia tak drudzy tak KARRISON jest w Barcelonieeee czy nie bo z tego co ja wiem to chyba nie ??
0
lepiej by bylo dac 90mln valenci za Ville i Silve i sprzedacx eto za 25 baniek
0
Juz mam dosyc niektorych komemntow ze Eto'o to Eto'o tamtoo ze ma swoje kaprysy itp. spojrzcie z innej perpektywy chwaliocie Ibre ale z pewnoscia nie jest wart 50 melonow + E2 i hleb na 1 rok dla mnie Zlatan to drewno moze wysoki silny i ma swoje gabaryty by pograc w gale poprostu liga wloska przygotowywuje pilkarzy pod wzgledem fizycznym, niestety do Barcy nie pasuje umie grac glowa fakt no ale bez przesady messi tez umie udowodnil to w finale LM. Piszecie bzdury o Zlatanie wytlumaczcie mi to dlaczego mial wiecej w poprzednim sezonie zoltych kartek od obroncow bo to taki placzek w podobie Krystyny biega potyka sie o wlasne nogi symulant nie widze go w Barcelonie potrzebny nam ktos kto gra szybka wymina pilki umie zakolowac w polu karnym ktos taki jak Villa albo henry na szpicy a Ribery na skrzydle za taka cene z pewnosci mielibysmy riberyego na skrzydlo a jak bysmy dolorzyli np 75mln +eto i hleb na rok to mieliobysmy ville i silve no wiem klub nie chcialby zbroic valenci w rasowego napastnika WIEC ZASTANOWCIE SIE ZANIM COS NAPISZECIE O IBRZE OBEJRZYJCIE FILMIK NA YOU TUBIE NICZYM NIE ZACHWYCA MARNUJE TZW 10 ITP
0
Juz mam dosyc niektorych komemntow ze Eto'o to Eto'o tamtoo ze ma swoje kaprysy itp. spojrzcie z innej perpektywy chwaliocie Ibre ale z pewnoscia nie jest wart 50 melonow + E2 i hleb na 1 rok dla mnie Zlatan to drewno moze wysoki silny i ma swoje gabaryty by pograc w gale poprostu liga wloska przygotowywuje pilkarzy pod wzgledem fizycznym, niestety do Barcy nie pasuje umie grac glowa fakt no ale bez przesady messi tez umie udowodnil to w finale LM. Piszecie bzdury o Zlatanie wytlumaczcie mi to dlaczego mial wiecej w poprzednim sezonie zoltych kartek od obroncow bo to taki placzek w podobie Krystyny biega potyka sie o wlasne nogi symulant nie widze go w Barcelonie potrzebny nam ktos kto gra szybka wymina pilki umie zakolowac w polu karnym ktos taki jak Villa albo henry na szpicy a Ribery na skrzydle za taka cene z pewnosci mielibysmy riberyego na skrzydlo a jak bysmy dolorzyli np 75mln +eto i hleb na rok to mieliobysmy ville i silve no wiem klub nie chcialby zbroic valenci w rasowego napastnika WIEC ZASTANOWCIE SIE ZANIM COS NAPISZECIE O IBRZE OBEJRZYJCIE FILMIK NA YOU TUBIE NICZYM NIE ZACHWYCA MARNUJE TZW 10 ITP
0
11:02
Samuel Eto'o zaakceptował warunki kontraktu przedstawione przez Inter Mediolan. Kameruńczyk będzie zarabiał 10 milionów euro za sezon plus bonusy. Włoskie media podają, że do oficjalnego ogłoszenia pozostały już tylko godziny.
0
apropo wiecie cos o tym 11:08
Juventus Turyn jest bliski transferu Martina Caceresa z FC Barcelony. Jednak najpierw "Stara Dama" chciałaby pozbyć się defensywnego pomocnika Christiana Poulsena.