0

Miło że się o mnie martwisz i o mój dysk

0

Kwestia gustu

0

Jak to wyłączyć

0

Pytanko mam czy jak bym ściągna z torrentow kobiety mafii to będę miał problemy jakieś?

1

A nie lepiej po prostu przez kabel hdmi?

0

Nie interesuja mnie wysokie ustawienia, ważne aby nie był scin itd i nie interesują mnie zbytnio najnowszy tytuły typu cyberpunk czy coś

0

Wiem że laptop nie jest do gier ale powiedzcie mi jaki laptop byłby do gier typu cs go, bf5 itd ? Jakie powinien mieć podzespoły, czy i5 , 6-8gb tam i kartą graficzną 2gb ram byłby spoko ? Może ktoś pomóc mi w tym ,chodzi o to na jakie podzespoly patrzeć.

3

Lepiej jakieś romantiko erotiko, you know what i mean:D

0

Wiesz że nawet jak byś napisał "haha" to nikt by się nie skapnął że nie jest Ci do śmiechu xD

0

Powiedzcie mi jak w tym lapku hp 250 g3 , podkręcić kartę graficzną

1

Moja trójka to tylko i wyłącznie Tom Hardy, Edward Norton , Denzel Washington

0

Ale wot bedzie grywalny nawet na najniższych ustawianych czy lepiej nie próbować ?

0

Mam pytanko do ludzi co znają się na komputerach itd ,dzisiaj dostanę nowego laptopa za Free, hp 250 g3 i pytanie brzmi czy pójdzie na nim np league of legends i World of tanks ?

1

Twoje .

0

Wchodze xD

1

Moja ma termin na 23 września xDD także już niebawem

1

Siemanko mam pytanko , raczej do ludzi którzy już mają swoje pociechy i byli na porodowce, powiedzcie mi co mnie czeka xD ?

0

Crystal palace remis

0

Dzięki

0

Barca , Roma , CSK , Crvena Zvezda mi wyszło xd

0

Czy w TV będzie pokazane losowanie LM ?

1

Gdzie Dembele i Ryszard Quaresma

3

Weź ty idź pograć w fife

112

Idź już spać .

0

No to sobie dodaj ile będzie zarabiał za sezon u nas .

0

Espanyol remis
Wolfsburg 2-3 bramki

0

Pomysł o cenie za niego i zarobkach. Nie opłacalne jest to chyba że zarabia by z 15 mln i kosztował by max 120 mln ale wiemy że tak się nie stanie a PSG kasy nie potrzebuje .

1

Konstruktywna krytyka jest zawsze okej jeżeli opiera się na jakichś informacjach i dyskusja wtedy jest o wiele lepsza i interesująca ale jeżeli gość tylko prowokuje i wypisuje bzdury to aż nóż w kieszeni się otwiera na takiego, mówię to o obu stronach nie tylko o RM.

3

A po co nam Mbappe ,że tak zapytam?

30

Myślę że jeżeli mają mózg to tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?