mauerinho
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miło że się o mnie martwisz i o mój dysk
0
Kwestia gustu
0
Jak to wyłączyć
0
Pytanko mam czy jak bym ściągna z torrentow kobiety mafii to będę miał problemy jakieś?
1
A nie lepiej po prostu przez kabel hdmi?
0
Nie interesuja mnie wysokie ustawienia, ważne aby nie był scin itd i nie interesują mnie zbytnio najnowszy tytuły typu cyberpunk czy coś
0
Wiem że laptop nie jest do gier ale powiedzcie mi jaki laptop byłby do gier typu cs go, bf5 itd ? Jakie powinien mieć podzespoły, czy i5 , 6-8gb tam i kartą graficzną 2gb ram byłby spoko ? Może ktoś pomóc mi w tym ,chodzi o to na jakie podzespoly patrzeć.
3
Lepiej jakieś romantiko erotiko, you know what i mean:D
0
Wiesz że nawet jak byś napisał "haha" to nikt by się nie skapnął że nie jest Ci do śmiechu xD
0
Powiedzcie mi jak w tym lapku hp 250 g3 , podkręcić kartę graficzną
1
Moja trójka to tylko i wyłącznie Tom Hardy, Edward Norton , Denzel Washington
0
Ale wot bedzie grywalny nawet na najniższych ustawianych czy lepiej nie próbować ?
0
Mam pytanko do ludzi co znają się na komputerach itd ,dzisiaj dostanę nowego laptopa za Free, hp 250 g3 i pytanie brzmi czy pójdzie na nim np league of legends i World of tanks ?
1
Twoje .
0
Wchodze xD
1
Moja ma termin na 23 września xDD także już niebawem
1
Siemanko mam pytanko , raczej do ludzi którzy już mają swoje pociechy i byli na porodowce, powiedzcie mi co mnie czeka xD ?
0
Crystal palace remis
0
Dzięki
0
Barca , Roma , CSK , Crvena Zvezda mi wyszło xd
0
Czy w TV będzie pokazane losowanie LM ?
1
Gdzie Dembele i Ryszard Quaresma
3
Weź ty idź pograć w fife
112
Idź już spać .
0
No to sobie dodaj ile będzie zarabiał za sezon u nas .
0
Espanyol remis
Wolfsburg 2-3 bramki
0
Pomysł o cenie za niego i zarobkach. Nie opłacalne jest to chyba że zarabia by z 15 mln i kosztował by max 120 mln ale wiemy że tak się nie stanie a PSG kasy nie potrzebuje .
1
Konstruktywna krytyka jest zawsze okej jeżeli opiera się na jakichś informacjach i dyskusja wtedy jest o wiele lepsza i interesująca ale jeżeli gość tylko prowokuje i wypisuje bzdury to aż nóż w kieszeni się otwiera na takiego, mówię to o obu stronach nie tylko o RM.
3
A po co nam Mbappe ,że tak zapytam?
30
Myślę że jeżeli mają mózg to tak