mazur1979
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Pewnie potrzebne jest wszystkiego po trochu :-)
0
Rozumiem, ale uważam też, że to duża umiejętność grać pod presją i jednak te bramki w końcówce strzelać ;-)
0
również pozdrawiam. Musimy zadać sobie pytanie, kim byłby Madryt bez Barcelony lub Barcelona bez Madrytu? Powinniśmy się cieszyć, że to nasze ulubione drużyny są najlepsze na świecie, raz jedni raz drudzy, ale Gran Derby są tylko jedne :-)
2
pisząc Żenada, nie odnosiłem się do twojego komentarza, na myśli miałem to, że większość kibiców Barcelony, widzi tylko to co chce widzieć. Że bramka w 90 minucie, że karny z kapelusza, że to że tamto. A nie widzi tego, że Real gra 2 składem, że Sporting oddał 3 strzały i strzelił 2 bramki. Real gra drugim składem i gra tak samo jak pierwszym i według ciebie to nie jest skok jakościowy? Chciałbym zobaczyć Barcelone bez tridente w jakimś meczu!
1
odpowiedz kolego, czy twoim zdaniem jest różnica czy bramkę strzela się w 1,15,60 czy 90 minucie. Mecz trwa 90 minut plus czas doliczony. Naprawdę łapiecie sie wszystkiego, żeby zabrać Blancos co ich. To oni strzelają bramki, nawet jeżeli jest to 90 minuta ale to ich bramki.
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Komentarz usunięty
0
Jako kibic Realu gratuluje wam awansu. Pewnie serce ściska dzisiaj każdego kibica barcelony. Właśnie dla takich chwil warto być kibicem jednej z drużyn. Tylko na boga, nie piszcie już, że sędziowie faworyzują Madryt. Nie piszcie też, że Ronaldo nurkuje, bo to będzie szczyt hipokryzji.