mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byl prezent - Atletico nie dostalo karnego i Khedira nie zarobil co najmniej zoltego kartonika, wiec sie upieklo, ale wiem, ze chodzi Ci o CR11.
0
Z Bilbao dawno nie wygralismy na San Mames. Na tym nowym San Mames chyba jeszcze ani razu nie wygralismy - nie bedzie latwo.
6
Nie zapominaj, ze Real trafi na Basel w 1/4
0
Wlasnie duza szkoda, ze z Cordoby wyjechali z 3 punktami
1
Illaramendiego byl celny- bramkarz wybronil
0
To prawda - jednak ja mowie, ze byc moze Atleti ma ten mecz w glowach i niesamowicie sie motywuja na kolejne starcia z Bialymi.
Z drugiej strony z Atleti odeszlo klilku waznych graczy: Costa, Felipe Luis, Curtouis
1
Paradoksalnie ten mecz w Lizbonie - mogl podzialac niesamowicie motywujaco na graczy Atleti, gdy po drugiej stronie widza graczy Realu.
2
Z takich statystycznych ciekawostek:
1) To jest pierwszy mecz od kolejki 37 poprzedniego sezonu kiedy Real nie strzelił gola
2) Ronaldo moze juz co najwyzej wyrownac liczbe meczow na wyjezdzie ze strzelona bramka w sezonie. Rekord nalezy do Leo Messiego (z 16 meczach wyjazdowych w jakich gral udalo mu sie ukasic w 15).
2
W LM to dostana Basel - juz Figo wylosuje
0
Ktos wczoraj pisal o 4-0 - nie pamietam kto - ale sie wstrzelil z wynikiem,
0
mamy 4-0 alez mecz
1
Niech nie wpuszca Garcii - to bedzie walkower
0
Wlasnie nawet powinna, bo pozniej mamy Puchar Krola
1
Jest 3-0 mimo braku ewidentnego karnego dla Atleti i mimo kilku niekorzystnych decyzji (spalony, ktoego nie bylo + zolte kartki)
2
Teraz nawet ja nie widze powrotu dla Białych
0
Ta sytuacja Griezmana to chyba jednak byl spalony - byl minimalnie wychylony - a realizator troche zle zatrzymal moment podania - natomiast znowu Real ma szczescie odnosnie karnych - a to moglo zamknac spotkanie. Tak wciaz moga odrobic.
0
Poczekajcie na koniec meczu - narazie Atleti zagralo swietna polowe, ale to jeszcze kawal meczu zostal do rozegrania - nie zapominajmy, ze jest to najtruniejszy mecz Realu - a my wciaz bedziemy musieli zagrac na Calderon.
3
Roznica miedzy Neymarem a CR11 to 7 lat, wiec Ney ma szanse sie ogarnac w kwestii nurkowania - CR11 nigdy sie nie wyleczyl z tego.
0
2 minuty?? Bylo tyle przerw?
1
Teraz z czapy spalony...
0
Znowu Realowi sie upieklo... Come on ile mozna
1
Sorry tak to był Busquets.
Jesli chodzi o te sytuacje:
Pax - mowimy o taktycznym ustawieniu obroncom po bledzie - Alves moze i biegl szybciej, ale biegl bez sensu - lepiej gdyby np. biegl w strone zawodnika Villareal, który wbiegał druga strona pola karnego. Przeciez Gio mogl odegrac tam pilke i mielibysmy zawodnika bez krycia.
Mascherano ustawil sie poprawnie - to, że w pilce dzieja sie rozne rzeczy nawet jak zrobisz wszyskto poprawnie to inna sprawa.
Giovanni po ograniu Pique mogl zrobic wszystko - poslal idealna pilke. Masscherano byl w tej sytuacji poprawnie ustawiony, a pilka zostala tak zagrana, ze minela jego (mimo proby wslizgu) i dotarla do napastnika. W pilce sa sytuacje, gdzie obronca jest w gorszej sytuacji niz napastnik i tutaj masz z taka do czynienia - i tak jak bramkarz przy rzucie karnym musi podjac jakas decyzje.
W przypadku gdy napastnik staje do dryblingu z obronca, to jednak statystycznie obronca ma przewage - to napastnik musi cos wymyslic, zeby go objechac.
Mascherano jakby wbiegl za gleboko, to Gio moglby zagrac mu za plecami. Owszem faktem jest, że Mascherano nie uratowal tej sytuacji - co nie znaczy ze jest za nia odpowiedzialny.
Co do ostatniego pytanie: rownie dobrze moge zapytac co zrobil Busquets pozytywnego lub co zrobil Alves? Przeciez nie zapobiegli utracie bramki.
Co do porownania sytuacji Matuidi i Alves - to jednak ciut inna sytuacja (raz to nie byla kontra, wiec ustawienie druzyny jest inne, dwa podanie szlo przez cale pole karne). Jedyne podobienstwo jest takie, ze dosrodkowujacy mial kompletnie wolna przestrzen i w tym momencie to druzyna atakuja ma przewage. Jezeli by chcial zagrac do Cavaniego (to i Javier nic by nie poradzil).
1
Akurat tutaj sie nie zgodze - tak jak sam czesto krytykujesz tych co atakuje Alvesa bez powodu - tak Ty masz lekkie spaczenie na Javiera.W tej sytuacji ciezko go winic, gdyz podanie Gio bylo idealne. Mascherano byl dobrze ustawiony w tej akcji. Jakby stanal zbyt blisko bramki, to Gio moglby bardziej wycofac do Vietto. W tej akcji powiedzialbym ze Alves sie juz gorzej ustawil - stał za Vietto (zupelnie nie mialo to sensu) - mogl juz lepiej pokryc innego zawodnika wbiegajacego z lewejs torny pola karnego (to tak z czysto taktycznego punktu widzenia). Moze Alba tez nienajlepiej sie zachowal w tym powrocie (mimo wszystko zastawianie bramki przez zawodnika z pola nie jest zwykle zbyt skuteczne) - mogl np. podbiec do Pique na asekurację.Jednak zdecydowaną winą przy tej bramce nalezy obarczyc Pique. Stracil pilke i dal sie ponownie objechac w samym polu karnym, tym samym umozliwiajac dogranie idealnej pilki do wbiegajacego Vietto.
0
Zwazywszy ze kilka dni wczesniej gramy turbo wazny mecz z City tym razem sproboj sie przekonac :)
0
Dobrze bedzie jak Real nie wywiezie kompletu punktów - mimo oslabien moga to wygrac. Oni potrafia wygrywac mecze nawet jak nie sa w formie.
0
Dokładnie mecz meczowi nie równy. Real w pelnym skladzie nie dal rady Valencii, Real soalbiony w zeszlym sezonie rozgromil Sociedad na wyjezdzie. Mecz z Atletico moze sie roznie potoczyc, a wieszczenie porazki Realu w jakimkolwiek meczu w ostatnim czasie jest smieszne.
0
Kazdy mecz jest inny i wcale nie jest takie pewne, ze Real sie potknie z Atleti, zwlaszcza, ze wraca CR11 wiec i sedzia bedzie mial to na uwadze :)
0
W zeszlym sezonie Barca niemal przegrala z Elche w 37 kolejce... Wiec nie bylo to tak dawno.
0
Nie piszcie juz ze Sevilla gra padake w tym meczu - bo to nie jest prawda. Sevilla to padake grala z nami - 0 strzalow celnych na bramke. Z Realem sie staraja i stworzyli sporo okazji, ale je zmarnowali. To jest roznica w ocenie gry danego zepsolu.
0
Marcelo nie zagra z Atleti