0

mam nadzieje, ze w tym meczu nie wystąpi alexis, to za poważne spotkanie dla niego

0

idealny skład

0

miejmy nadzieje, ze to nie tylko plotki i sanchez opuści barce latem. Na jego miejsce widziałbym Neymara, może on sie porozumieć z messim ronaldinho tez gral z messim w pierwszym składzie i jakos sie rozumieli na boisku. Ronaldinho - eto - messi najlepszy atak świata i myśle, ze można w małym stopniu historie powtórzyć sprowadzając neymara.

0

barca w poprzednim sezonie osiągnęła puchar króla i mała w tym zasługa alexisa, są bramki które nic nie dają strzelił realowi na 1-1, barca przegrała 2-1, tak uważam, ze affelay jest lepszy od alexisa

0

Alert, owszem kazdy moze mieć dołek i spadek formy ale alexis 2 sezon nie ma już formy w tamtym sezonie nic nie pokazał strzelił kilka mało znaczących bramek w tym jedną realowi, wnioskuje, że sie nie sprawdzi po dwóch spędzonych sezonach tutaj. WIem co mówie, bo oglądam mecze barcy regularnie. AlexisSanchez9, racja alexis to nie poziom affelaya nawet nie ma co porównywać ;)

0

Toledo co ty za głupoty opowiadasz affelay jest rocznik 86 a sanchez 88 i to według Ciebie ma jakieś wielkie znaczenie? dwa lata różnicy? zresztą co to za argument piłkarz jest młody to zostaje. Alexis to piłkarz klasy c w tamtym sezonie nic takiego nie pokazał, a w tym pokazał jedynie to jaki jest słaby, jak w życiu w kazdej robocie jak sie nie sprawdzasz to wylatujesz. Afellay jak wspomniałem wczesniej powinien wrócic, a sanchez szukać nowego klubu, bo do barcy nie pasuje.

0

vegeta10 w piłce nożnej w jednej drużynie gra 11 zawodników ;) ps villa powinien dzisiaj grac w pierwszym składzie!!!

0

affelay o wiele lepszy od alexisa, sanchez do sprzedaży, affelay powrót do drużyny

0

villa na środku, messi z lewej, tello z prawej

0

Przecież villa ma tylko 31 lat nie jest jeszcze znów taki stary, przeciez to bardzo dobry wiek jak na piłkarza nie rozumiem tych głupich gadek villa stary, alexis młody :/

0

Na tą chwile villa messi tello to najlepszy możliwy atak, alexis znow nic nie pokazał, szkoda na niego słów piłkarz klasy c, jeśli po tym sezonie villa odejdzie, a alexis zostanie to bedzie wielkie frajerstwo, niestety ale z odejściem pepa barca troche straciła na jakości. VILLA MISTRZ.

0

Zeus nie widze różnicy bo villa prezentuje tą samą klase co xavi i puyol i nie rozumiem postępowania w jego sprawie! Alexis jest karykaturą piłkarza nawet nie ma porównania do Davida, a gra więcej od niego, niestety wraz z odejściem pepa barca straciła troche na jakości :/

0

To troche przykre, ze takiego piłkarza tak sie traktuje... villa to legenda i klasa światowa on powinien być traktowany jak xavi czy puyol którzy też już nie są młodzi ale mają pełne wsparcie i grają regularnie. Jak odejdzie jeszcze zapłaczą za Davidem!!!

0

messi, puyol, xavi, iniesta, busquets, fabregas oni powinni w tym meczu odpocząć, dzisiaj postawiłbym na całkowicie rezerwowy skład, widać, ze chłopaki mają lekką zadyszke i powinni odpocząć, a dzisiejszy mecz mozna potraktować na luzie nawet mimo przegranej nic sie nie stanie.

0

Na Camp Nou Barcelona strzela ponad trzy gole na mecz i Alexis na pierwszym planie głównie dzieki niemu ta statystyka :)

0

Dokładnie śmieszny artykuł piłkarz gra fatalnie i ja jako kibic nie mogę go skrytykować za gre, bo nic w zyciu nie osiągnąłem, mam przymrużyć oko na jego słabą gra i wychwalać go i pocieszać, że będzie lepiej.

0

niestety dzisiaj messi i barca zagrali bardzo słabo, no i dostaliśmy odpowiedź na felieton "Dlaczego skreślasz Alexisa?" w rewanżu mysle, ze chlopaki dadzą rade od pierwszego gwizdka villa na atak i bedzie dobrze!

0

Nie rozumiem skąd w was takie zaślepienie Alexisem. Owszem należy wspierać piłkarza kiedy nie ma formy ale nie należy wspierać i akceptować piłkarza kiedy brakuje mu poprostu umiejętności. Szacunek i krytyka nic do tego nie ma, szanuje alexisa jako piłkarza ale jest on poprostu za słabym piłkarzem na Barcelone. Taki jest futbol grasz słabo, jesteś słabym zawodnikiem niestety musisz opuścić klub, niestety taka jest prawda bądźcie sprawiedliwi Alexis drugi sezon pokazuje, ze brakuje mu dużo do klasy światowej. W pierwszym sezonie strzelił kilka bramek, strzelił także realowi ale nie uważam, że był to sezon znakomity. Przeszedł wiele, dostał sie do Barcy za to szacunek niestety sie nie sprawdził, brakuje mu dużo aby tutaj grać i niestety musi odejść takie jest życie i taka jest piłka nożna.

0

Nie rozumiem skąd w was takie zaślepienie Alexisem. Owszem należy wspierać piłkarza kiedy nie ma formy ale nie należy wspierać i akceptować piłkarza kiedy brakuje mu poprostu umiejętności. Szacunek i krytyka nic do tego nie ma, szanuje alexisa jako piłkarza ale jest on poprostu za słabym piłkarzem na Barcelone. Taki jest futbol grasz słabo, jesteś słabym zawodnikiem niestety musisz opuścić klub, niestety taka jest prawda bądźcie sprawiedliwi Alexis drugi sezon pokazuje, ze brakuje mu dużo do klasy światowej. W pierwszym sezonie strzelił kilka bramek, strzelił także realowi ale nie uważam, że był to sezon znakomity. Przeszedł wiele, dostał sie do Barcelony za to szacunek niestety sie nie sprawdził, brakuje mu dużo aby tutaj grać i niestety musi odejść takie jest życie i taka jest piłka nożna.

0

Lukbie1, ty za to jesteś tylko na tyle inteligentny żeby wyzywać od idiotów, a tak naprawde sam nim jesteś nie widząc jak słaby jest Alexis. Jestes zaślepiony i nie obiektywny. Sanchez to nie wypał, nie nadaje się do gry w barcelonie. Oglądam go juz drugi sezon w tym zespole i wiem co mówie, brak mu umiejętności i tyle, villa to legenda i klasa światowa, Alexis to piłkarskie dno.

0

oby to była prawda barcelona potrzebuje brazylijskiej magii, romario, ronaldo, rivaldo, ronaldinho i mam nadzieje teraz neymar to kolejny brazylijczyk który będzie czarował! to bedzie prawdziwy hit transferowy! oby villa został chociaz to malo prawdopodobne i trzymam kciuki zeby zespół opuścił beznadziejny alexis

0

drugi sezon alexisa w klubie nie dlugo mija, a wy dalej tłumaczcie sobie, ze problem tkwi w jego głowie i ze sie jeszcze obudzi, daaawno nie widziałem w barcelonie tak słabego gracza...

0

Alexis to prawdziwa 9, numer 9 znalazł godnego napastnika, w tym sezonie strzelił już 4 gole!!! brawo

0

lechu55, mozna zrozumiec brak formy i trudne chwile ale ten gracz jest za słaby na barce, czy trudne chwile dobrego piłkarza trwają dwa lata :/ ?

0

MasterFCB, oczywiscie, ze villa jest lepszy, nawet nie ma porównania villa to legenda, najskuteczniejszy napastnik w historii hiszpanii, król strzelców mistrzostw świata, zdobył decydującą bramke w finale ligi mistrzów dużo by wymieniać. A kim jest alexis? Alexis nic nie osiągnął w piłce w czym jest lepszy od davida? villa nawet nie będąc w swojej normalnej dyspozycji bije alexisa na głowe co zresztą widać na boisku. Alexis to słaby gracz przejrzyjcie wreszcie na oczy, powinien odejść, dwa sezony wystarczyły aby stwierdzić, że jest słaby i nie nadaje sie do tej druzyny.

0

powinien odejść

0

dokładnie wpwelement dobrze to ujął jedna miara dla wszystkich, a nie, alexis zagrał w miare przyzwoicie jak na siebie i juz ocena 8, zdjęcie główne z jego udziałem...

0

Ocena 8 dla alexisa to lekka przesada, przyznana jest chyba dlatego, bo po raz pierwszy od dawna coś zagrał, a nie pajacował. Jedno ładne podanie do messiego, gol i mały rajd nie zasluguje na tak wysoką note. Alexis max 7, dużo lepiej spisał sie villa.

0

Mimo strzelonej bramki i dwóch ładnych podań alexis nadal słabo i nie zmienie co do niego zdania, jak kocham barce od bardzo dawna tak chyba nigdy nie zdarzyło mi się żebym tak nie lubił jakiegoś piłkarza. Iniesta, messi, villa to klasa światowa, alexis to klasa na miare ligi może belgijskiej tylko tyle. I niestety taka jest prawda...

0

jutro mecz o 12? czemu tak wczesnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?