Za pewne się kiedyś skończy passa i Real przegra ale Zidan wyrobił sobie jakąś markę i myślę, że w przyszłości będą z jego usług korzystać dobre kluby.
Za pewne się kiedyś skończy passa i Real przegra ale Zidan wyrobił sobie jakąś markę i myślę, że w przyszłości będą z jego usług korzystać dobre kluby.
Komentarze
0
0
My tak nie bełkoczemy
0
0
0
Za pewne się kiedyś skończy passa i Real przegra ale Zidan wyrobił sobie jakąś markę i myślę, że w przyszłości będą z jego usług korzystać dobre kluby.
2
o puchar Ligi już nie walcza
1
0
Za pewne się kiedyś skończy passa i Real przegra ale Zidan wyrobił sobie jakąś markę i myślę, że w przyszłości będą z jego usług korzystać dobre kluby.
0
0
Czy tylko mi się wydaję czy City za Pepa gra gorzej niż w tamtym roku