mesqueunclub6
Dołączył/a: wrzesień 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Załamka -,-
15
I to się nazywa patriotyzm.
2
Pinto jest i będzie wspaniały i ogromna szkoda, że już go nie będzie.
0
A Ligę Mistrzów wygra Atletico.
2
Dlaczego wszyscy są tacy pewni, że Martino odejdzie, a na jego miejscu będzie Enrique? Nic nie jest przesądzone jeszcze, może być tak, że trener pozostanie ten sam. Bez przesady.
0
Nie ma drugiego takiego Kapitana!
Dziękujemy za wszystko!
0
Czy tylko ja przeczytałam nazwisko "Alffonso" zamiast "Affonso"? :/
1
I za to go lubię, przynajmniej mówi szczerze i nie mydli oczu ludziom słowami "Wszystko jest w porządku, będzie dobrze". Szkoda będzie jak odejdzie, ale z całym szacunkiem dla Alvesa, potrzeba nam nowego prawego obrońcy, np. takiego Montoyi.
0
To prawda, co piszesz, ale piłkarzy, trenerów itp. jednak opłacać trzeba, a pieniądze trzeba skądś wziąć.
0
A ja nie zwątpiłam! ;)
Ale szacun, że umiesz się przyznać, bo mało jest takich ludzi na świecie!
2
Ja bym wolała Thibaut Courtois.
Przynajmniej zna La Ligę.
0
Lewe skrzydło już zajęte..
0
Nadal ciężko w to uwierzyć..
0
Hehhe nie kolego jak już ;D
3
Jeszcze liga do końca nie jest przegrana także nic nie wiadomo.;)
0
Świetny bramkarz, byłoby cudownie jakby dołączył do Barcy.
0
Mes Que Un Club! ♥
1
Świetne zachowanie Alvesa i fajna akcja, trzeba z tym walczyć, mimo że mamy już XXI i ludzie są zazwyczaj mądrzy...
0
Wreszcie jakiś porządny komentarz! To tylko ludzie przypominam.
0
Skąd taka pewność?
0
"Wszyscy grają w jednej drużynie prowadzonej przez wielkiego trenera i jeszcze większego człowieka. Bo są rzeczy ważniejsze niż futbol." Piękny tekst.
0
Jestem wielką zwolenniczką Tello i uważam, że powinien zostać wypożyczony, a nie sprzedany, bo później możemy tego żałować. Jak można wymagać od niego dobrej gry skoro nie dane mu jest się ogrywać, a potencjał na pewno ma, bo wiele razy to pokazywał. Oby zarząd nie popełnił tego błędu.
0
W sumie na drugoplanowego bramkarza nadawałby się Pepe Reina.
0
Ta sytuacja powinna być sporą nauczką dla tego zarządu. Niech wreszcie zaczną działać legalnie. A teraz trzeba szybko kupować bramkarza i obrońcę i szykować się na następny sezon.
0
Nie ogarniam ludzi, którzy mają ubaw z tego, że ktoś wymiotuje. Widocznie ma jakiś problem, którego nie można wykryć i chyba pozostaje mu tylko współczuć..
0
O tak! Zgadzam się w 100%.
0
Alves chyba przeczytał komentarze tutaj na jego temat, bo te minięcie 3 zawodników było ładne. :D
0
Prawie, że obok Pique, Puyola, Busiego i Neymara. Kto bogatemu zabroni..;D
0
Chyba 'kibica'.
0
Ty no nie wiem już sama, można się pogubić w tych kartkach..:( ;D