0

Załamka -,-

15

I to się nazywa patriotyzm.

2

Pinto jest i będzie wspaniały i ogromna szkoda, że już go nie będzie.

0

A Ligę Mistrzów wygra Atletico.

2

Dlaczego wszyscy są tacy pewni, że Martino odejdzie, a na jego miejscu będzie Enrique? Nic nie jest przesądzone jeszcze, może być tak, że trener pozostanie ten sam. Bez przesady.

0

Nie ma drugiego takiego Kapitana!
Dziękujemy za wszystko!

0

Czy tylko ja przeczytałam nazwisko "Alffonso" zamiast "Affonso"? :/

1

I za to go lubię, przynajmniej mówi szczerze i nie mydli oczu ludziom słowami "Wszystko jest w porządku, będzie dobrze". Szkoda będzie jak odejdzie, ale z całym szacunkiem dla Alvesa, potrzeba nam nowego prawego obrońcy, np. takiego Montoyi.

0

To prawda, co piszesz, ale piłkarzy, trenerów itp. jednak opłacać trzeba, a pieniądze trzeba skądś wziąć.

0

A ja nie zwątpiłam! ;)
Ale szacun, że umiesz się przyznać, bo mało jest takich ludzi na świecie!

2

Ja bym wolała Thibaut Courtois.
Przynajmniej zna La Ligę.

0

Lewe skrzydło już zajęte..

0

Nadal ciężko w to uwierzyć..

0

Hehhe nie kolego jak już ;D

3

Jeszcze liga do końca nie jest przegrana także nic nie wiadomo.;)

0

Świetny bramkarz, byłoby cudownie jakby dołączył do Barcy.

0

Mes Que Un Club! ♥

1

Świetne zachowanie Alvesa i fajna akcja, trzeba z tym walczyć, mimo że mamy już XXI i ludzie są zazwyczaj mądrzy...

0

Wreszcie jakiś porządny komentarz! To tylko ludzie przypominam.

0

Skąd taka pewność?

0

"Wszyscy grają w jednej drużynie prowadzonej przez wielkiego trenera i jeszcze większego człowieka. Bo są rzeczy ważniejsze niż futbol." Piękny tekst.

0

Jestem wielką zwolenniczką Tello i uważam, że powinien zostać wypożyczony, a nie sprzedany, bo później możemy tego żałować. Jak można wymagać od niego dobrej gry skoro nie dane mu jest się ogrywać, a potencjał na pewno ma, bo wiele razy to pokazywał. Oby zarząd nie popełnił tego błędu.

0

W sumie na drugoplanowego bramkarza nadawałby się Pepe Reina.

0

Ta sytuacja powinna być sporą nauczką dla tego zarządu. Niech wreszcie zaczną działać legalnie. A teraz trzeba szybko kupować bramkarza i obrońcę i szykować się na następny sezon.

0

Nie ogarniam ludzi, którzy mają ubaw z tego, że ktoś wymiotuje. Widocznie ma jakiś problem, którego nie można wykryć i chyba pozostaje mu tylko współczuć..

0

O tak! Zgadzam się w 100%.

0

Alves chyba przeczytał komentarze tutaj na jego temat, bo te minięcie 3 zawodników było ładne. :D

0

Prawie, że obok Pique, Puyola, Busiego i Neymara. Kto bogatemu zabroni..;D

0

Chyba 'kibica'.

0

Ty no nie wiem już sama, można się pogubić w tych kartkach..:( ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?