messi xavi
Dołączył/a: luty 2013
19 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To zdecydowanie najlepsza strona barcy w Polsce.
0
Tak to by się przydało.
0
Właśnie tego chciałem
0
Według mnie real czasem interesuje sie tymi piłkarzami co barca zeby przestraszyc zarząd barcelony.
0
Podałem do tej wiadomości link,niedawno.
0
http://www.futbolhd.pl/stream1.php
0
Oooo nie
0
Oj Isco było blisko.
0
Potwierdzam ja też tu zawsze oglądam.
0
http://www.chelsealondyn.pl/newsy/drugi-obronca-chelsea-na-radarze-barcelony-18402.html?PHPSESSID=1d1f4cfbfb8bd37df5dda77a8abd96b2
0
Macie gdzieś link do skrótu?
0
Wracają piekne wspomnienia.
0
Alexis pewnie ma dodatkową motywacje,dowiedział sie ze zostaje.
0
Redaktorzy się obudzili.
0
Tak to prawda.Potwierdzam.
0
Szkoda mi BVB
0
Co za mecz!
0
ja też tak myśle
0
gdy troche stanieją to je kupie
0
trzeba teraz dawaċ graċ tym młodszym
0
ja na 4+
0
Ciekawostka
Barca nie wygrała żadnego meczu w tym sezonie który był pokazywany na TVP 1 oprócz pierwszego meczu Superpucharu Hiszpanii (Z realem 3:2)
0
czygun chciałbym żeby to był rafael
0
natall11
masz racje jak przeczytałem ostatnie dwa zdania to nie wiedziałem dlaczego one tak brzmią.Przeciesz jest jeszcze rewanż na CAMP NOU
0
mój wymarzony skład
http://www.footballuser.com/698559/Dream_Team
0
tego zaczyna już brakować
0
super
0
wole Simona Mignoleta
0
nnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeee
0
w końcu przybędą jakieś dobre PIENIĄDZE