O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi, David Silva
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Manchester City
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 5263
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Messi Pobije Cesara bo zostało jeszcze dużo meczy do końca sezonu a on strzela tak jakby to robił dla zabawy!

0

Jestem bardzo ciekawy co Real pokarze w lidze Mistrzów bo zremisować z Moskwą, pfffffff.... Barca dopiero POKAZAŁA KLASĘ i koniec. Myślę i modle się żeby Real nie przeszedł!!!!!

0

Odpoczywaj jeżeli wrócisz tylko cieszyłbym się jak byś chociaż na EURO2012 zdążył i strzelał piękne bramki dla Hiszpanii, lecz ja i tak będę za Polską ale też i za Barceloną.

0

Villa nie strać formy!!!!

0

Zgadzam się z Tobą T3qi Pomagać ludziom zawsze jest lepiej niż wydać to na cukierki jak Cristiano Ronaldo!!!

Zobacz wszystkie

0

Zgadzam się z Tobą T3qi Pomagać ludziom zawsze jest lepiej niż wydać to na cukierki jak Cristiano Ronaldo!!!

0

Villa nie strać formy!!!!

0

To troszeczkę wina trenera. Sądzę że Pep nie powinien go wpuszczć w meczu z Realem jeżeli przed nim skarżył się o ból. NIeważne. Powodzenia w meczu z Villarealem.

0

jarzmik: Jak nie lubisz Barcelony to po co w ogóle komentujesz. Jak Ci On tak bardzo przeszkadza to idź na stronę Realu Madryt.

0

Villa Sanchez cię dogania ale teraz on też złapał kontuzję i jest bardzo źle. W meczu z Realem nastąpiły dwie kontuzję Andresa Iniesty i Alexsisa Sancheza. W tej chwili FC Barcelona nie ma skutecznych piłkarzy 'w ataku'. Jak ty nie wrócisz to Barcelona może odnieść dużo porażek. Życzę powrotu do zdrowia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?