Jestem bardzo ciekawy co Real pokarze w lidze Mistrzów bo zremisować z Moskwą, pfffffff.... Barca dopiero POKAZAŁA KLASĘ i koniec. Myślę i modle się żeby Real nie przeszedł!!!!!
Odpoczywaj jeżeli wrócisz tylko cieszyłbym się jak byś chociaż na EURO2012 zdążył i strzelał piękne bramki dla Hiszpanii, lecz ja i tak będę za Polską ale też i za Barceloną.
To troszeczkę wina trenera. Sądzę że Pep nie powinien go wpuszczć w meczu z Realem jeżeli przed nim skarżył się o ból. NIeważne. Powodzenia w meczu z Villarealem.
Villa Sanchez cię dogania ale teraz on też złapał kontuzję i jest bardzo źle. W meczu z Realem nastąpiły dwie kontuzję Andresa Iniesty i Alexsisa Sancheza. W tej chwili FC Barcelona nie ma skutecznych piłkarzy 'w ataku'. Jak ty nie wrócisz to Barcelona może odnieść dużo porażek. Życzę powrotu do zdrowia.
Komentarze
0
Messi Pobije Cesara bo zostało jeszcze dużo meczy do końca sezonu a on strzela tak jakby to robił dla zabawy!
0
Jestem bardzo ciekawy co Real pokarze w lidze Mistrzów bo zremisować z Moskwą, pfffffff.... Barca dopiero POKAZAŁA KLASĘ i koniec. Myślę i modle się żeby Real nie przeszedł!!!!!
0
Odpoczywaj jeżeli wrócisz tylko cieszyłbym się jak byś chociaż na EURO2012 zdążył i strzelał piękne bramki dla Hiszpanii, lecz ja i tak będę za Polską ale też i za Barceloną.
0
Villa nie strać formy!!!!
0
Zgadzam się z Tobą T3qi Pomagać ludziom zawsze jest lepiej niż wydać to na cukierki jak Cristiano Ronaldo!!!
0
Zgadzam się z Tobą T3qi Pomagać ludziom zawsze jest lepiej niż wydać to na cukierki jak Cristiano Ronaldo!!!
0
Villa nie strać formy!!!!
0
To troszeczkę wina trenera. Sądzę że Pep nie powinien go wpuszczć w meczu z Realem jeżeli przed nim skarżył się o ból. NIeważne. Powodzenia w meczu z Villarealem.
0
jarzmik: Jak nie lubisz Barcelony to po co w ogóle komentujesz. Jak Ci On tak bardzo przeszkadza to idź na stronę Realu Madryt.
0
Villa Sanchez cię dogania ale teraz on też złapał kontuzję i jest bardzo źle. W meczu z Realem nastąpiły dwie kontuzję Andresa Iniesty i Alexsisa Sancheza. W tej chwili FC Barcelona nie ma skutecznych piłkarzy 'w ataku'. Jak ty nie wrócisz to Barcelona może odnieść dużo porażek. Życzę powrotu do zdrowia.