26 maja 2012, 22:03
0
wiadomo za ile minut wyjda zawodnicy?? ;)
14 maja 2012, 21:31
transmisja na 100% bedzie na tvp1 ;) to juz jest potwierdzone ;))
28 stycznia 2012, 21:52
NP.Barca dzieki wielkie :))
28 stycznia 2012, 21:03
kur... mozna sie czegos dowiedziec?? bedzie mozna normalnie mecz ogladac w internecie?
28 stycznia 2012, 20:36
???????
28 stycznia 2012, 20:23
mam pytanie czy dzisiaj normalnie bedzie mozna mecz ogladac? czy przez ACTA sie nie da?
28 stycznia 2012, 20:25
chodzi mi o ogladanie w internecie ;)
29 maja 2011, 20:53
gutek321 Puyol ma na koszulce napisz : Anims Miki. Chodzi o Mikiego Roque z Betisu. Ma on nowotwór złośliwy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
wiadomo za ile minut wyjda zawodnicy?? ;)
0
transmisja na 100% bedzie na tvp1 ;)
to juz jest potwierdzone ;))
0
NP.Barca
dzieki wielkie :))
0
kur... mozna sie czegos dowiedziec?? bedzie mozna normalnie mecz ogladac w internecie?
0
???????
0
mam pytanie czy dzisiaj normalnie bedzie mozna mecz ogladac? czy przez ACTA sie nie da?
0
chodzi mi o ogladanie w internecie ;)
0
gutek321
Puyol ma na koszulce napisz : Anims Miki. Chodzi o Mikiego Roque z Betisu. Ma on nowotwór złośliwy
0
???????
0
kur... mozna sie czegos dowiedziec?? bedzie mozna normalnie mecz ogladac w internecie?