0

BAN!

mod

0

ten terminarz jest rzeczywiscie korzystny ale dla villarreal i realu .Barca i sevlla sa pokrzywdzone one njapierw rozwalaja je i sie mecza czasami a oni se grja jak chca tylko raz ktoras z tych druzyn zabrala pkt realowi i v.realowi(espanyol) ale i tak barca wygra wszystkie mecze do konca sezonu 5-0 xDD Visca le BARCA!!!!

0

trzeba bd poczekac co najmniej tydzien 4-2...ale mamy tylko 1pkt strary do valenci i v.real

0

szkoda ze teraz nie gramy z jakims rywalem ktory nas wyprzedza bo bysmy go z 5-0 pukneli :P

0

no nie wierze 3:2 jakie menele madryckie oby ich rodacy tez tak zagrali z bilbao ;D

0

jaki zall;/ villarreal - atletico 2-2 i czerwona dla atleti ,jakie to sa cieniasy!!

0

villareal - atletico 0-2 xDD wiec juz napewno bd wicelider ;p VISCA EL BARCA!!!

0

ja mam cyfre i TVE jest na 302

0

czemu caceres gra w boca ???? xDD

0

czemu jeffren nie gra w podstawowym???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?