26 grudnia 2011, 18:22
0
Za Silve powinien byc Neymar Da Silva.
26 grudnia 2011, 18:18
FCB
26 grudnia 2011, 15:05
Nie kupujcie go .jest za slaby.najlepszy neymar
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Za Silve powinien byc Neymar Da Silva.
0
FCB
0
Nie kupujcie go .jest za slaby.najlepszy neymar
0
Nie kupujcie go .jest za slaby.najlepszy neymar
0
FCB
0
Za Silve powinien byc Neymar Da Silva.