messi275
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kokorzyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sory, nie zauważyłem komentarza użytkownika cordzik.
0
Możecie minusować za moją niewiedzę. W pierwszej drużynie może być tylko 25 zawodników??
0
Nikt tak nie niszczy młodych talentów jak media i sami kibice. Media określają potencjalną przyszłą gwiazdę jako "Nowy Messi" , "Drugi Ronaldo" itd. W ten sposób podsycają apetyty kibiców, którzy chcą, by chłopak od razu grał na nie wiadomo jakim poziomie. 18-19 letni grajkowie nie radzą sobie z tym. Przykładem jest właśnie Gai Assulin czy Bojan
0
zajonc
w 100% prawda
0
pie*****nie kotka za pomocą młotka
0
fcb-fun25
Czarne komplety pewnie będą alternatywnymi strojami :) Więc zapewne jeszcze zobaczymy w nich naszych grajków
0
Jak miło popatrzeć na to zdjęcie :)
0
Kozaxus
Po pierwsze to nie wszyscy go znienawidzili więc przystopuj trochę. To, że Ty go nie lubisz nie znaczy, że inni także. A po drugie Zlatan nie wpadł w konflikt z Barcą tylko z Guardiolą. Pozdrawiam :)
0
Moje zdanie jest takie: Alexis sie poślizgnął. A nawet jakby chciał wywalczyć jedenastkę, nie wstałby i nie biegł do piłki. Sanchez nic nie sygnalizował arbitrom, a że oni odgwizdali faul Sakho, to nie wina chilijczyka. Zapewne każdy z nas nie kłóciłby się, że rzutu karnego nie powinno być. Pozdrawiam :)
0
Łezka się w oku kręci, gdy pomyślę, że niedługo uda się na emeryturę. Oby jak najdłużej był podporą naszej defensywy.
0
Bardzo dobry zawodnik, szanuję go. Podobno jednym z powodów jego kłótni z Pepem było to, że na treningi nie chciał dojeżdżać klubowym Audi, tylko prywatnym samochodem (bodajże Ferrari).
0
bartek, widzę że inteligencją nie grzeszysz
0
zdzidek
Myślisz, że takimi komentarzami zwrócisz na siebie uwagę??
0
tak, mamy Bartre, chłopak ma ogromny talent. Ale bałbym się go wystawic przeciwnko np. Realowi. A Agger pokazał na Euro jak potrafi zatrzymac samego CR. Osobiście chciałbym Daniela u nas ale jak to powiedział użytkownik archero "takie decyzje nie należą do mnie"
Pozdrawiam :)
0
jestem za !!
0
Geble
Tello nie jest kontuzjowany, jedzie do Londynu
0
Jordi Alba- godny następca Abidala. Chociaż wierzę, że Eric jeszcze będzie cieszył nas swoją grą
0
DawidekFCB
fajnie. po prostu super !!
0
obiectiv
Pep już wiele razy przyznawał że Real był w tym sezonie lepszy
christo
widac ze nie jesteś fanem żadnego innego klubu. Ty jesteś po prostu antyfanem Barcelony. A poza tym niewiele rozumiem z twojej wypowiedzi
0
FC1899Barca.
Jaki Bojan? Bojan Krkic Perez
0
juliancarax
masz specyficzne poczucie humoru
0
VEB 10
możesz mi wyjaśnić, dlaczego podajesz linki do galerii która jest w newsie???
0
FanY
Też to zauważyłem. Fajne złudzenie optyczne :)
0
"a co można obrać za pewnik – w bramce oglądać będzie Pinto, pierwszego bramkarza Dumy Katalonii"
nie rozumiem
0
ard
Dokładnie. Zgadzam się z tobą
0
kettger
IHF Handball Challenge 2012. Jest tam dużo narodowych reprezentacji, liga niemiecka, hiszpańska i reszta świata. I co najważniejsze wszystkie drużyny w pełni licencjonowane
0
Armandi
dokładnie. mały błąd
0
michalRM
widzę że już zapomniałeś że w pierwszym meczu półfinałowym z interem, barca straciła bramke (lub nawet dwie) ze spalonego
0
loveblaugrana
odpowiednia do siatkonogi
0
kokodzambo13
masz specyficzne poczucie humoru...
bodajże rok temu był news, że Barca będzie grała w białych koszulkach (: