0

seba7
gratuluję wyciągnięcia wniosku po jednym meczu

troche smuci mnie to bo messi ostatnio prawie każdy karny wykonuje w prawą stronę

0

Oby się utrzymali bo w Segunda zawodnicy tacy jak JDS, Espinosa, Cuenca, Rafinha czy przede wszystkim Deulofeu dużo lepiej się rozwiną niż w lidze 3, poza tym sądze że połowa z nich odejdzie jeśli spadną a szkoda by było :( to naprawde młody dobry skład i wiele z tych zawodników może być w przyszłości siłą napędową Barcy

0

christo
Rosell pod względem ekonomicznym dla klubu jest najlepszy, wiesz ile dał by Laporta za Sancheza albo Fabregasa ? 55 mln za dwóch ? nie, 55 za jednego, Laporta był świetny, ale zobacz jakich długów narobił, nie umiał oszczędzać i dobrze negocjować, przez niego klub jest jednym z najbardziej zadłużonym a Rosell adekwatnie z sezonu na sezon ten dług pomniejsza, gdyby Laporta był dalej prezydentem to za 4 lata byśmy mieli miliard euro długu i klub ogłosił by bankructwo i posprzedawał najlepszych zawodników

0

Szkoda że tam bomba która wylądowała na poprzeczce po strzale Masche w meczu z Valencią nie wpadła.. on zasługuje na tą bramkę jak nikt inny, a 5cm niżej i było by przepiękne okienko i to z jąką siłą, mam nadzieje że częściej będzie próbował strzałów z daleka bo mało u nas zawodników którzy potrafią tak soczyście uderzyć, oczywiśie jest Villa Fabregas Messi.. ale to nie ta siła, na prawdę mocne strzały ma chyba tylko Adriano Masche i Dani, brakuje mi troche tych uderzeń z daleka po odejściu Deco, ale możliwe że Pep kazał im tak grać i nie strzelać co chwile

0

Larsson zawsze kojarzył mi się z typową "9", nigdy nie pomyślałbym, że może mieć takie problemy, a w sumie to jego brat je miał, tylko współczuć.

0

JEZU ! Kiedy wy wkońcu zrozumiecie że w systemie 4-3-3 NIE MOŻNA grać bez defensywnego pomocnika z tymi "lepszymi" drużynami.. Ludzie wyłączcie FM'a, Fife, PESa i zejdzcie na ziemie.. bo ośmiesziacie sie tymi komentarzami

Roszi

Taaak. A Alexis i Fabregas kupieni po to żeby grzać ławę :D ? xD

Busi i Pedro już się dosyć nagrali . Trzeba dać szansę nowym .

O mój boże..

Pieniądze nie grają, nie raz się przekonasz o tym podczas sezonu, Alexis jest po kontuzji więc pewnie nie wyjdzie w 1 składzie, Fabregas ma szanse na gre w pierwszej jedenastce ale jak coś to kosztem Iniesty/Xaviego lub Pedro/Villi/Sancheza (wtedy Iniesta na skrzydło a Cesc z Xavim w środku)

0

azulrojo11

akurat oni wzmacniają drużyne i to nie tak jak malaga, sciągają zawodników w formie, którzy mogą pograć jeszcze kilka lat

ale dani tam nie odejdzie, za dobrze mu tu :)

0

1-1

0

abidal swietnie dosrodkowal keicie, malo brakowalo :

0

abidal kapitalnie gra dzisiaj, nawet prawie bramke strzelil, messi i alves w swoim stylu, pedro przyzwoicie, bojan bardzo dobrze cofa się i stara się rozgrywać z iniestą i messim, masche pique i milito świetnie zabezpieczają tyly, oby tak dalej, keita stara się ale jego dogrania są często troche za mocne

0

a tak wracając do numerów to w Hiszpani:

numery od 1 do 23 albo 24 nie pamiętam przeznaczone są dla graczy I składu, natomiast od 23albo 24 w góre dla wychowanków, dlatego w hiszpani nie ma zawodników z numerami np 83, i dlatego miedzy innymi pedro grał kiedyś z 27 chociaż były wolne mniejsze numery, messi z 30, itp

0

FanRealu90!

aguero grał piach? grał piach w lidze europejskiej ? chyba nie wiesz o czym tym mówisz..

obejrzyj sobie finał.. dzięki niemu wygrali

0

wszystko fajnie ale mi brakuje tutaj jakiegoś podziału np. top 10 lub 20 najładniejszych bramek i akcji, moglibyście zrobić coś takiego

0

Generał Xav

Weź się nie ośmieszaj, jak zmienili by nazwę to utworzyli by nowy klub a w tedy nie miely by gdzie grać no i oczywiście to już by nie była Barcelona

0

komentarz z bramki na 2 : 0 :

"the new galacticos are down again" (jeżeli coś nie poprawnie napisałem to mnie poprawcie bo rzadko angielskiego używam) ten komentarz podsumował cały mecz

0

przykro że FCB-Kat i Bykunn nie odpisali na mojego posta dotyczącego asyst i bramek ;< statystki pokazują jednak że Zlatan nie odbiega w ofensywie od takich zawodników jak Villa czy Ronaldo

0

Nie ośmieszajcie się.. Zlatan nie ubierze udziału przy bramkach? Proszę bardzo tu macie zestawienie z poprzedniej kolejki:

Zawodnik Klub Bramki Asysty Razem

Lionel Messi FC Barcelona 25 9 34

Gonzalo Higuaín Real Madryt 22 3 25

Cristiano Ronaldo Real Madryt 17 5 22

David Villa Valencia CF 18 3 21

Zlatan Ibrahimović FC Barcelona 14 6 20

cóż Zlatan miał udział zaledwie przy 1 bramce mniej niż Villa i przy 2 mniej niż Ronaldo

0

szkoda bo go lubię ale w sumie lepiej dla nas bo arsenal bez niego w ofensywie traci 50% ;c

0

Cieszy mnie w tym sezonie pewna i bezbledna gra VV

0

HENRY !!!

0

owszem zlatan te 3-4 miesiace gra fatalnie a teraz mi powiedz ile dobrych meczow mial henry w tym sezonie ? 2 ? 3? bo ciezko mi policzyc ;/ za duzo chyba ich bylo prawda ?

0

xkasia5 wiadomosci o cescu beda jak sie zacznie sezon transferowy bo teraz nie ma co liczyc.. ile juz bylo artykulow ze ten i ten zawodnik przejdzie/nie przejdzie na 100% a i tak sie nie sprawdzily.. trzeba czekac

0

i tak dodam jeszcze jedno: jak andres/xavi grali piach to nikt sie nie rzucal ze byli 90minut na boisku ale jak gra zle henry/zlatan to oczywiscie won!

0

bykunn myslisz się ibra nie jest najlepszy i ja tak wcale nie sadze.. moim zdaniem eto'o reprezentował podobny poziom co szwed chociaz inne umiejetnosci.. i kur*a nie mow mi ze zlatan ma rozgrywac bo to jest typowa 9 i ja nigdy nie sadzilem i nie sadze ze napastnicy maja rozgrywac.. chyba ze chodzi o gre tylem do bramki (wyjatek messi on czasem cofa sie do drugiej linni i mu to wychodzi) i nie jestem jakims pseudofanem zlatana bo jest sa od niego lepsi

0

przminho sorry to bylo do ciesiela

0

0

co wy macie do ibry.. nie gra źle ;/ trudno było się spodziewać że bez xaviego i iniesty strzeli cos bo nie mial do tego sytuacji.. a nie jest on zawodnikiem ktory ma za zadanie rozgrywac bo to jest typowy snajper.. i przyzwyczajcie sie do tego ze jezeli barca nie zrobi mu sytuacji to on nie strzeli bo coz.. tych sytuacji za duzo nie mielismy ostatnio

0

miscioch

iniesta gra w srodku a na lewej gra henry..

0

troche sie ten koszykarz spocił l ^^

0

ja jestem zadowolony że eto odejdzie.. nie dlatego że go nie lubie ale nawet gdyby nie odszedl to i tak ibra gral by w 1 składzie a tak "Czarna Perła" bedzie grał w interze jak by nie patrzeć na to to jest to najlepsza drużyna serie A ktora zagra w LM wiec raczej i tak bedzie on gwiazda w swietnej druzynie prowadzonej przez jednego z najlepszych trenerow :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?