messi_neymar_sanchez
Dołączył/a: kwiecień 2014
Kozienice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałbym transfery :
- Thiago Silva(40mln)
Suarez 60mln/ lukaku
Mangala 25mln
no i bramkarze i zmiana trenera
0
Cała drużyna gra słabo głownie przez Martino. Nie potrafi ustawić dobrze zawodników(Cesc, Neymar).Messi jest w gorszej formie i oszczędza siły na mundial
1
Dobry zawodnik ale u nas się marnuje.
0
No cóz pech na całego. Ale jeszcze tylko 5 meczy i koniec tego złego sezonu. Teraz powinni zagrac więcej Sanchez i Pedro
0
Myslałem ze powie "byliśmy lepsi " xD
0
No to trzeba kupic 2 gk mógł by zostać jako 3
0
Bez żalu pożegnamy
0
Niestety Alves musi odejść dużo strat. Bartra powinien faulować ale zabrakło doświadczenia
0
Szkoda pasowałby