0

Chciałbym transfery :
- Thiago Silva(40mln)
Suarez 60mln/ lukaku
Mangala 25mln
no i bramkarze i zmiana trenera

0

Cała drużyna gra słabo głownie przez Martino. Nie potrafi ustawić dobrze zawodników(Cesc, Neymar).Messi jest w gorszej formie i oszczędza siły na mundial

1

Dobry zawodnik ale u nas się marnuje.

0

No cóz pech na całego. Ale jeszcze tylko 5 meczy i koniec tego złego sezonu. Teraz powinni zagrac więcej Sanchez i Pedro

0

Myslałem ze powie "byliśmy lepsi " xD

0

No to trzeba kupic 2 gk mógł by zostać jako 3

0

Bez żalu pożegnamy

0

Niestety Alves musi odejść dużo strat. Bartra powinien faulować ale zabrakło doświadczenia

0

Szkoda pasowałby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?