messi_to_tricki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2019
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego zarzucasz mi trollowanie?
3
Nie będę prowadził dyskusji z gościem, który nie zna podstawowych zasad interpunkcji.
1
Komentarz usunięty
5
Nie wiem o co ci chodzi typie...
0
Daj mi spokoj typie wszyscy dostaniecie bana od redakcji za chamstwo...
2
Prawda jest taka ze Polska od wielu wieków jest prześladowana przez inne kraje. Nie wiem ile lat musi upłynąć żeby skończyła się ta dyskryminacja. Nie możemy być przeciez wiecznie narodem ciemiężonym. Tak strasznie boje się ponownych rozbiorów...
1
Większego pseudoeksperta niż on nie znam
0
Kiedy wreszcie skończy się prześladowanie Polaków przez Niemców...
0
Nie nazywaj się kibicem Barcelony c*iulu bosy
0
Fluxy czyli najobrzydliwsze, najohydniejsze buty. Jak bardzo trzeba nie mieć poczucia stylu żeby je założyć do czegokolwiek
0
Zgłoszone do redakcji:) dostaniesz perm bana
Prosiłeś się o to
3
Tak sobie możesz mówić prawda jest taka ze mamy najmniejsze szanse ze wszystkich hiszpańskich drużyn bo my mamy słabego trenera atleti ma genialnego a real sędziów smutne ale prawdziwe
0
Ale jest na rzeczy na faktycznie
0
Niestety ale na zły moment przygotowaliśmy formę na ten sezon, z takim planem chyba powinnismy pokusić się o trzecie miejsce w grupie w LM. Dzieki temu moglibyśmy wygrać LE na luzie. Na zdobycie LM szans praktycznie brak a tak to trofeum i prestiż. W końcu brak le w naszej gablocie
7
Barca Real 4:0 w pierwszym i w drugim trzy zero zniszczymy ich w dwumeczu i tyle
0
Komentarz usunięty
0
To wymień se.
0
Willian jest szybki i zarabiscie podkręca podania
0
To się może zdecyduj
1
Najlepszy zagraniczny raper?
Bez smieszkow w kom wariaciki:ppp
Komentarze w stylu lil peep będą od razy usuwane a ich autorzy banowani przez redakcje:D
1
Zapomniałem o Douglasie jeszcze
34
Keirison
Czyhrynski
Andre Gomes
Aleix Vidal
Quaresma
0
Jaki jest wasz top?
0
Nie wiem czy ktoś ma podobnie. Ale odczuwam niechęć do praktycznie wszystkich klubów liga bbva oprócz Barcy i może Alavis. Wszystkie mnie wkurzają prawie taki mój top 3 nielubianych to:
1. Español de Corneya
2. Girona
Czyli nasi derbowi rywale
3. Atletico
Za ostra gra
Zapraszam do dyskusji
1
Czy to legalne?
0
Trzeba ich roznieść!
0
Powie mi ktoś na jakiej zasadzie gry sprzedawane na Allegro potrafią być nawet ponad dwa razy tańsze od tych sprzedawanych w normalnych sklepach? Chodzi mi o takie w których wklepuje się kod. Jak to działa?
1
Raczej nie Piotr Dumanowski tylko Krzysztof Piątek
0
Wchodziłem tu ale nie udzielałem się bardzo zainteresowałem się bvb ale jednak wole barse
1
Wg mnie nie ma szans żeby duchy istniały