0

ale zawsze widza błedy na naszą korzyść. wszyscy mówią o czerwonych kartkach dla neya i luisa za symulki ale o popchnięciu draxlera to sie nikt nie wypowie

0

ja to mam nadzieje ze w nastepnym meczu realu gdzie wygraja jedna bramką mieli uznanego gole ze spalonego i niesłuszny karny zeby zamkneli mordy

1

ranieri odszedł leicester wygrywa

1

niestety jak zizu bedzie nadal miec tyle farta to po lidze

0

hello a skąd on przeszedł :)

1

taka przewaga to luksus?? chyba sobie kpisz w poprzednim sezonie barca miała 12 punktów nad realem gdyby nie to ze sie liga skończyła to byśmy przegrali

0

miałem nadzieje z
że umtiti zagra

0

alba,iniesta z rakieta od drugiej polowy i jeszcze pique

1

niby czemu? przeciez nie ma wielu piłkarzy z podstawowego składu i gra sie nie klei a poza tym to piłkarze są jeszcze na wakacjach

0

z bravo to samo co z ter stegenem rok temu w superpucharze hiszpanii

0

która minuta ??

0

przeciez teraz wszystko zalezy od barcy

0

jak tam wolsburg??

0

kolego, przciez to były mecze o 16:00

0

przepraszam bardzo

0

lepiej przegrac 1:2 niż 0:4 :)

0

jeden mecz dla johana to raczej za malo niech obronią dla niego ligę mistrzów

0

zgadzam sie z koleżanką przeciez nie mogli wiecznie utrzymac tej passy

0

w tamtym sezonie wygrali prawie wszystko i to wystarczy nie mozemy oczekiwac ze kazdy mecz i sezon bedzie wspaniały

0

to mowi się trudno caly nastepny sezon przed nami

0

miejmy nadzieje że to było oszczędzanie piłkarzy na wtorek

0

ogar downie kazdemu się zdaża

0

hehehehehehehehehe

0

sedziowanie ...yyyy,,,,to przeciez hiszpania

0

akurat rakieta robił swoje

0

co tu rooney robi

0

ter Stegen miałby bronic tylko w PK a ile razy nam dupe uratował w LM powinno byc tak jak w tamtym sezonie

0

tak byłoby najlepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?