messicki
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale zawsze widza błedy na naszą korzyść. wszyscy mówią o czerwonych kartkach dla neya i luisa za symulki ale o popchnięciu draxlera to sie nikt nie wypowie
0
ja to mam nadzieje ze w nastepnym meczu realu gdzie wygraja jedna bramką mieli uznanego gole ze spalonego i niesłuszny karny zeby zamkneli mordy
1
ranieri odszedł leicester wygrywa
1
niestety jak zizu bedzie nadal miec tyle farta to po lidze
0
hello a skąd on przeszedł :)
1
taka przewaga to luksus?? chyba sobie kpisz w poprzednim sezonie barca miała 12 punktów nad realem gdyby nie to ze sie liga skończyła to byśmy przegrali
0
miałem nadzieje z
że umtiti zagra
0
alba,iniesta z rakieta od drugiej polowy i jeszcze pique
1
niby czemu? przeciez nie ma wielu piłkarzy z podstawowego składu i gra sie nie klei a poza tym to piłkarze są jeszcze na wakacjach
0
z bravo to samo co z ter stegenem rok temu w superpucharze hiszpanii
0
która minuta ??
0
przeciez teraz wszystko zalezy od barcy
0
jak tam wolsburg??
0
kolego, przciez to były mecze o 16:00
0
przepraszam bardzo
0
lepiej przegrac 1:2 niż 0:4 :)
0
jeden mecz dla johana to raczej za malo niech obronią dla niego ligę mistrzów
0
zgadzam sie z koleżanką przeciez nie mogli wiecznie utrzymac tej passy
0
w tamtym sezonie wygrali prawie wszystko i to wystarczy nie mozemy oczekiwac ze kazdy mecz i sezon bedzie wspaniały
0
to mowi się trudno caly nastepny sezon przed nami
0
miejmy nadzieje że to było oszczędzanie piłkarzy na wtorek
0
ogar downie kazdemu się zdaża
0
hehehehehehehehehe
0
sedziowanie ...yyyy,,,,to przeciez hiszpania
0
akurat rakieta robił swoje
0
co tu rooney robi
0
ter Stegen miałby bronic tylko w PK a ile razy nam dupe uratował w LM powinno byc tak jak w tamtym sezonie
0
tak byłoby najlepiej